Pro Evolution Soccer 2014

Alternativní názvy: Pro Evolution Soccer 2014

Hra Pro Evolution Soccer 2014 je nová videohra vyvinutá v žánru sportovní simulace. Tato hra je považována za novou sportovní fotbalový simulátor.

Hra Pro Evolution Soccer 2014 PC je považována za desetinu verze hry, která byla vydána pro PC.

Grafika pro PES 2014 PC se výrazně zlepšila, a změnily se požadavky na osobní počítače. Chcete-li hrát PES 2014 v nastavení počítače by neměla být menší než následující:

1) Intel Core 2 Duo 1,8 GHz - procesor.

2) 1 GB - RAM.

3) 8 GB - HDD.

Předtím, než se vývojáři her doporučeno sledovat od hry PES 2014 videa. Ve videu ukazuje všechny funkce na hry a herní specifika.

Stáhněte si Pro Evolution Soccer 2014 si pak můžete objednat hru na oficiálních internetových stránkách, stejně jako jiné stránky, herní, které poskytují tuto funkci.

Hra PES 2014 a můžete si jej stáhnout přes spouštěcí soubory tzv. torrent. Ale pro to budete muset stáhnout speciální soubor a nainstalovat program v počítači.

Ve fotbalovém zápase PES 2014 budete hrát na novém motoru, který vám poskytne mnoho nových funkcí.

V této verzi hry, kterou čeká mnohem realističtější obraz a kompletní všestrannost.

Ve hře PES 2014 hráči začali komunikovat lépe s sebou a vytvořit klamných manévrů proti soupeři.

Bude vyvinuta pro hru s licencí asijskou Ligu mistrů, a budou zahrnuty do PES 2014 tým, který byl dosud ve hře.

Před zahájením hry v PES 2014, je nutné, aby se seznámili se základními složkami hry:

1) Unikátní míč fyzika. Větší důraz bude kladen na hru přesunout míč, jeho rychlost, která ji vlastní. Bude zobrazeno ve hře antropometrické hráč, výška míče - to vše bude zobrazeno ve hře.

2) stabilizace systému a animace pohybů. Díky dokonalosti v umění svých hráčů bude mít maximální svobodu jednání. Vše se vzájemně ovlivňují a jsou velmi jasné, bitva mezi hráči zobrazena.

3) emoce. Fotbaloví fanoušci budou mít vliv na emoční stav svého týmu. Tým morálka bude mít vliv na emocionální a fyzický stav týmu jako celku.

4) Individuální styl. Tento styl vašeho přehrávače, na které se dostanete určitý počet bodů.

5) Týmová hra. V této verzi, uvidíte novou taktiku, umístění hráče. Z jaké úkoly si dát hráči budou záviset jejich vítězství.

6) jádro. Hra je na vás čeká získat reakce a pocity hráčů, stejně jako nový systém sankcí. Preferované formy popisovat hráče, jejich individuální a pohyblivé hráče na hřišti.

Hra PES 2014 vás překvapí svými schopnostmi a funkcemi ve světě fotbalu. Ponořte se do světa neuvěřitelných sportu, který po mnoho let byl v srdcích milionů lidí.

Zažijte nejneuvěřitelnější pocit vítězství se fotbalové hry PES 2014!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky