Mortal Kombat Komplete Edition

Alternativní názvy: Mortal Kombat Komplete Edition

Hra Mortal Kombat Komplete Edition - je nové stvoření od společnosti faytingovy - High Voltage Software. Vydavatelé této hry byly dvě společnosti, a Warner Bros Interactive Entertainment. Hra Mortal Kombat Komplete Edition pc okamžitě rozšířila po celém světě a získal celosvětovou popularitu ihned po zveřejnění. V Mortal Kombat Komplete Edition je radost hrát! Koneckonců, tady strávil významné inovace: bojový systém byl rafinovaný (combo systém, stávky stále zdarma) a nejdůležitější inovaci - Super Meter. Tato stupnice se skládá ze tří divizí, které se postupně mohou být vyplněny v závislosti na tom, jak rozšíření arzenál technik hrdiny. Každý, kdo ve hře postavy jsou odlišné od sebe navzájem unikátních metod a nárazy combo-série. Je třeba poznamenat, že verze Komplete Edition pro PC, každý hráč může hrát s klávesnicí, jednoduše upravené, aby vyhovovaly vaší řízení preference. Po bojovníci ve hře sbíhají v bitvě, ve které neexistují žádná pravidla a je tam jeden cíl - vyhrát za každou cenu! K dosažení tohoto cíle, se používají všechny druhy zbraní a kouzel. Není divu, že v roce hrát PC verzi, že byl uznán jako nejlepší faytingovy hry.

Mluvme trochu o systémových požadavcích hře, a který by měl mít svůj osobní počítač. Mortal Kombat byl propuštěn na různých platformách. On - Xbox 360 a PlayStation 3, výstup se konal na jaře roku 2011. Je třeba poznamenat, že jen restart hry šel ve prospěch projektu, protože mnohé chyby byly opraveny ve hře, i když chyba nebyla moc, ale je to dobré znamení! Samozřejmě, že po vydání tohoto herních vývojářů má velké plus - je neuvěřitelné prodeje hry a se stejnými neuvěřitelné nadšené ovace kritiků z celého světa - nebude pochybovat hráči. Digitální verze hry Komplete Edition pro osobní počítače měl vyjít 03.7.2011 ročně. Ale poklad box s kotoučovými hry, šel do regálů a polic na třetině srpna. Věřte mi, že hra Mortal Kombat Kompletní Edishn být váš velmi dobrý kamarád a spolupracovníci v boji proti nudě. Nyní se musí znít požadavky na systém, které budou potřebné k účasti v této hře:

Aby váš počítač schopen "vytáhnout tuto hru, musí splňovat následující požadavky na systém.

- OS: 32-ce, Windows Vista, 7-ka, ka-8;

- Procesor v ne následujícími charakteristikami: Intel Core Duo, 2. 4 GHz nebo AMD Athlon X2, 2. 8 GHz.

- RAM minimum: 2 GB

- Video nebo NVIDIA GeForce 8800 GTS, nebo AMD Radeon 3850;

- DX 10.

Chcete-li získat další funkce ve hře a nyní plnou verzi hry, musí váš počítač mít následující konfiguraci.

- OS-64-bit, Windows Vista, 7-ka, ka-8;

- V procesoru - Intel Core i5 750, 2. 67 GHz nebo AMD Phenom II X4 965, 3. 4 GHz

- RAM - 4 GB.

- Video úroveň - NVIDIA GeForce GTX 560 nebo AMD Radeon HD 6950,

- DX 11.

Ve hře také jsou k dispozici Mortal Kombat Komplete Edition bludiště a je třeba se s nimi vypořádat. Navíc, pokud znaky jsou zraněni, ale opravdu krvácet oblečení zatáčky do hadrů. Zároveň je hra provedena vynikající zvukový doprovod: Hudba na pozadí je tady a ostré výkřiky, původní výraz.

Před stažením hry pozorně dívat, Mortal Kombat Komplete Edition video, po shlédnutí si můžete stáhnout Mortal Kombat Komplete Edition.

Přejeme Vám hodně štěstí! A nenechávejte úspěch!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky