Ministerstvo války

Alternativní názvy: Ministerstvo války

Ministerstvo z válka on-line - multiplayer browser-based strategie, hra zdarma modelu. Události uvnitř herním světě vyvíjet v reálném čase, takže budete mít vždy možnost zasáhnout do situace. Chycený ve středověku, se vydáte svou vlastní říši a vzít na sebe úkol dělat vše pro to, aby se to daří. Už aby k obrovskému práci transformovat svůj vzhled a stát se moudrý velitel tak, aby odrážely všechny nebezpečí, a vyhrát se od ostatních, co je špatné.

Pro krok zpět v čase, budete potřebovat Ministerstvo z válka registrace. Jakmile bude váš účet bude okamžitě schopen vytvořit postavu a jít na schůzku s neznámou virtuální život.

Zeptejte se, proč byste měli hrát hru Ministerstvo z válka ? Mnoho důvodů. Zaprvé proto, že budete mít jedinečnou příležitost, aby se tolik jako pět období vývoje, a to Savage Věk , Dark Věk , Feudální Věk , Castle Věk [ _39_] a Empire Věk . S každým krokem se dostanete všichni silnější a jistější. Za druhé, máte na výběr z toho, co se stane. Můžete rozhodnout, jaký nejvhodnější kulturu. Řím, Egypt, Persie, nebo možná Čína? Všechny tyto civilizace jejich speciální bonusy, některé životní styl, speciální jednotky. Civilizace, která bude řídit, musíte vést k ovládnutí světa. Pokud se mu to podaří - a pak dosáhl nejvyššího cíle. Za třetí, držení Ministerstvo z válka hrát, budete nikdy nebudete nudit. Existuje tolik široká škála tříd prostě nedávají chvilku klidu! Budete potřebovat, aby se zapojily a stavebnictví, a vyberte vojáky pro jeho armádu, a starat se o domácí zvířata, která se nakonec stala velkým pomocníkem v boji, a přesto neustále v suchu přes hlavu, jakou strategii zvolit stejný pro příští bitvu. Pokud jde o zvířata, jsou požehnáni (tři druhy) a šťastný domácnost (také tři druhy). Relativně vojáci by měli vědět, že je třeba pečlivě vybrané, a to, že je najmout bojovníka, můžete v místní hospodě. No, čtvrtý, hra Ministerstvo z válka nabízí tak širokou škálu různých zařízení, které odolávají pokušení vyzkoušet v akci může oklamat jen. Zařízení je rozděleno do čtyř úrovní kvality. Každá úroveň je indikována jeho barva - bílá, zelená, modrá, fialová - z nejvýkonnějších zařízení na slabé, resp. Ach jo, a to není vše! Během hry, můžete najít spojence a dělat nepředstavitelné věci. Vstup do cechu - správné rozhodnutí. Čím více, že Ministerstvo z válka nabízí to zdarma přínos.

Mělo by být řečeno o dalších výhodách projektu. Ve hře je spousta herních prvků, které se vám bude líbit s chutí. Naučíte se používat architektonické umění klenutý, kamenný renesanční rukopis šalvěj, kobalt ruda, kniha vznešeného původu, pas Arcadia, úderné jednotky, rafinované zlato. Překonání jeden po dalších pěti různých věkových kategorií, zažijete velké množství vzrušujících dobrodružství. Tato cesta od začátku až do konce umožní vlak jako duševní schopnosti a fyzické. Buďte aktivní a vše, co se podaří! Nechte své zábava s touto hrou bude příjemný a nezapomenutelný!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky