Might & Magic Duel of Champions

Alternativní názvy: Might & Magic Duel of Champions

Might & Magic Duel of Champions Online hry - zdarma prohlížeč karetní hra, vyžaduje použití strategie. Ty jsou přepravovány do vzrušujícího fantasy světa, kde budete bojovat s hráči, jako vy sami, nebo nastoupí s umělou inteligencí. S sadu karet se skládá z těchto typů, jako jednotky, událostí, postav, kouzel a štěstí, můžete si dělat velké věci. Porážka pomůže správné taktiky, bojové síly loajální uspořádání, obratné používání kouzel a schopnost vytvářet události, které se budou po ruce. Pravděpodobný příběh Might & Magic Duel of Champions Online bude zdát povědomý. Vzhledem k tomu, projektová společnost Ubisoft Quebec vytvořen v nejlepších tradicích internetu je zábava. Nicméně si nemyslím, že hra Might & Magic Duel of Champions je plagiátorství přebytek témata. Má mnoho funkcí, které mohou potěšit i ty nejnáročnější uživatele.

První věc, kterou musíte proniknout do mimořádného světa - to je Might & Magic Duel registrace mistrů. Po vytvoření účtu budete moci stáhnout klienta. Stojí za zmínku, že vám bude zaslán e-mail s aktivačním klíčem pro služby Uplay. Pomocí odkazu, zjistíte, přístup k virtuální realitě. Připojte se do hry Might & Magic Duel of Champions - proces je poměrně jednoduchý. Opatrně vyplnění povinných polí (uživatelské jméno, e-mailovou adresu, heslo, datum narození), a kontrola, potvrzení dodržování pravidel, můžete si být jisti, že správa neprodleně zašle výše uvedený dopis. Pokud jde o požadavky na systém, i když tento problém netrápí vás. DuelofChampions hra v tomto ohledu není rozmarná a nyní hratelnost je docela možné, při použití průměrných nastavení PC.

Tak, kde začít poprvé do nového světa? Vzhledem k tomu, budete hrát na straně jednoho ze stávajících frakcí, na začátku, aby se volby. Might & Magic Duel of Champions můžete hrát jako součást Řádu Řádu, nebo Peklo Nekropole. Záleží na tom, frakce startovací sady karet, které máte k dispozici. Ale to neznamená, že nemůžete rozšířit stávající rozsah karet. V průběhu času, budete vydělávat peníze (zlato, nebo těsnění), který můžete strávit podle svého uvážení. Například pro získání celé paluby nebo jednotlivých souborů karet. V případě potřeby vlazhivat reálném znamená, že nikdo se dostanete přímo k němu. Takže, pokud nechcete trávit čas na hromadění herní měnu, koupit nové bojové jednotky za skutečné peníze.

Jak se stalo boje? Děj se odehrává na poli, rozdělen do 16 pozic pro karty. Jste čekají, až k řadám vojáků, s přihlédnutím k tomu, že různé jednotky výkonu svých funkcí. Lukostřelci, andělé, zombie, Griffins, Hellhounds, paladinové, démoni, kostlivci vytvořené útok. Za vojáky je protagonista. Pokud snížíte životnost bar hrdinu na nulu, zůstane bezbranný. Ty by měly udělat vše pro to, aby dosažení tohoto cíle. Ale nezapomeňte, že zde sny a váš soupeř tak rychle, jak je to možné, aby se na vás. Na výsledku bitvy vliv na používání map jednotek nejen to. Co se děje může dramaticky změnit, pokud se v průběhu jsou karty štěstí události nebo kouzla. Způsobí kouzla, které se neočekává, stejně jako pomoci zvýšit svou sílu bojovníky, nebo lék, pokud je to nutné, postiženou jednotku. A hrát karty štěstí a událostí, které je nutné odvzdušnit hrdina postavu s názvem "osud". S pomocí Fortune karty dostanete příležitost k vytvoření prostředí, které je nijak zvlášť ocení soupeře. Opravdu, v tomto případě, můžete změnit to, co se děje v jejich prospěch. No, karty událostí povolit nebo mít dvě nové karty z balíčku, nebo projít zbytečné pokoušet se nakreslit dobrou mapu. To je zvláště důležité v kritických situacích, kdy to začne vypadat, že jste nic zachránit.

V parametru "osud" a znak je obdařen různými charakteristikami: síla, magie a zdraví. Postarejte se o jejich růst, objevovat nové možnosti. Musíte také vzít v úvahu, že všechny karty spotřebovávají energii. Takže, musíme sledovat tok a stará se o akumulaci. Obecně platí, že hra Might & Magic Duel of Champions se musí velmi pečlivě. Koneckonců, jeden špatný pohyb by vás uvrhnout do propasti, a správná rozhodnutí blíže zhroucení nenáviděl soupeře.

Samozřejmě, vaše místo v žebříčku světového systému je tedy ukazatelem úspěchu. Takže všichni tady se snaží získat své místo na slunci. Samozřejmě, že hodně záleží na štěstí, ale tvrdá práce může udělat zázraky! Ano, jaký to má smysl se hádat dlouho? Začněte hrát hru Might & Magic Duel of Champions hned a ukázat všem, co jsou schopni! Hodně štěstí!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky