Metro: Exodus

Alternativní názvy: Metro Exodus

Metro Hra: Exodus část vesmíru Metro 2033.

ukrajinských vývojářů 4A Games, senzační série her "Metro 2033", které byly inspirovány romány D. Glukhovsky, nadále potěší příznivce nových verzí. Pro rok 2018 je plánováno uvolnění epického střelce od vedoucího člověka, ve kterém budou všechny prvky hrůzy a tajné akce. Metro: Exodus je plný temných krajin otevřeného prostoru a dungeonů. Můžete jej hrát na platformách:

  • Windows
  • PlayStation 4
  • PlayStation 3
  • Xbox One

Russie po jaderné válce.

Jaderná katastrofa se stala v roce 2013 a vedla k katastrofálním důsledkům, i když se to dá očekávat. Nyní je rok 2036 a celé území Ruské federace je divokou pustinou obývanou strašnými mutanty.

Hlavní postava je stále Artem, ale teď má manželku Annu, se kterou jste již oba známí jak z literární verze, tak z předchozí série her. Kromě nich jsou stále přeživší a společně upravují parní lokomotivu Aurora a připravují cestu na východ. Podle jejich názoru je stále možné začít život od začátku, ale je zde spousta překážek a nebezpečí.

Když se na výstavě ukázalo E3, oznámil, že bude možné hrát metro: Exodus docela brzy, pro mnohé se to stalo skutečným překvapením, a musím říct, docela příjemné. Samotné video přitahovalo pozornost běžných hráčů, kritiků a novinářů. Byl nazýván nejvíce vzrušujícími a nejlepšími všemi přívěsy, které se představily, a mnozí říkali, že pro ně byla tato hra nejočekávanější. Inspirován podporou výkonného výrobce D. Bloch přiznal, že pro studio je tento projekt nejambicióznější ze všeho, co kdy udělala.

Inspirovala vývojářům projektové hry STALKER se svým post-apokalyptickým světem. Na základě této myšlenky vytvořily lineární úrovně a rozsáhlé otevřené oblasti. Také společně s již známými mechaniky akce budou patrné významné změny, které také do hry přinesou nový proud pocitů.

A co je známo z jeho slov a oznámení, lze usoudit, že produkt se ukázal opravdu cool, a Metro: Exodus download stojí za to. Dříve se hrdinové procházeli zničeným moskevským metrem, ale teď se rozhodli, že se dostanou ven, a proto bude docházet ke stálé změně scenérie. Významně diverzifikuje krajinu a skutečnost, že události pokrývají rok, což znamená změnu počasí, sezón, denní doby i zvířat. Snažíme se přežít, hrdinové musí být vždy v pohotovosti a udržovat svět kolem nás na místě. Současně pečlivě prostudujte předměty kolem sebe, abyste nemuseli postrádat nic užitečného. Dokonce i pár kazet pro stroj může zachránit životy a nemělo by být zanedbáváno.

Začátek v metru: Exodus hrát, připravte se na to, že se události pohybují rychle a hráči potřebují dobrou reakci, schopnost rychle rozhodovat. Hlavní nepřátelé jsou zvířata, která ztratila své bývalé kouzlo. Teď je to hrozné stvoření, žízní po krvi. Budou mít jiní nepřátelé gangů lidí, kteří se podílejí na krádeži a snadnějí život, pokud to okolnosti vyžadují.

V době, kdy Metro: Exodus, hráči budou muset dokončit mnoho úkolů, vyřešit hádanky, bojovat proti nepříteli. Při výběru položek je možné je použít v určitých situacích, nicméně je to přirozená praxe. Nastal čas jít na průzkum pozemků zpustošených strašnou katastrofou a pokusit se najít místo, kde život ožije. Bude jej hrdinové moci najít? jistě, ano, protože pak jsou hrdinové. Právě za jakou cenu uspějí a kdy se to stane ...

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky