Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain

Alternativní názvy: MGS 5 The Phantom Pain

Metal Gear Solid 5 Phantom Pain: Snake se vrací.

Když se v roce 2012 poprvé ohlásila hra Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain, reprezentovalo ji Dick Moby Studio, které ještě nebylo známo. Fanoušci však rychle zachytili spojení s předchozí sérií Metal Gear a Joakim Mogren (režisér ateliéru Joakim z Kojimy) potvrdil, že nová část je přirozeným pokračováním předchozích příběhů.

1. 03 2015, společnost Kojima Productions spustila na svých webových stránkách časovač a 4. března se objevilo informační video se zprávou, že Metal Gear Solid 5 Phantom Pain může být stažena 1. 09 2015 pro oblíbené platformy:

  • PC (Windows)
  • PS3
  • One Xbox
  • PS4
  • Xbox 360

Hra se hraje v poněkud zapomenutém žánru stealth akce, kde akce spočívají v nepostřehnutelném pohybu postavy ve vesmíru. Jeho úloha nesmí být odhalena a skrývá se, stíny běží od pokrytí k pokrytí a současně tiše, jak je to možné, ničí nepřátele, snaží se ne objevit, aby neztratili misi.

Od teď se ve hře často raději chovají arogantněji, otevřeněji a vzdorněji, nucují hrdinu, aby proti pravidlům realismu udělal neuvěřitelné kaskadérské zásahy. K tomuto žánru lze připsat jen několik výrobků a Metal Gear je jedním z mála, kteří ho nadále úspěšně vyvíjejí.

Charakteristika světa kovových převodovek.

Mnoho se podařilo stáhnout Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain, dozvěděli se, že akce se rozvíjela v době, kdy občanská válka na hranici se Závorem zuřila v Angole a v Afghánistánu se sovětské jednotky účastnily nepřátelských akcí.

Desátá epizoda Metal Gear byla první s otevřeným světem, ve kterém se hrdina volně pohybuje, když se mu líbí hráč. Je pravda, že existuje určitá omezení, pokud je postava zaneprázdněna dokončením mise.

Snake lead charakter, náhle se probudil z devítiletého kómatu na britské vojenské základně na Kypru. Od tohoto okamžiku se Metal Gear Solid 5 Phantom Pain na PC pošle k novým testům, velkoryse rozdává údery z osudu a vylévá stingující kulky, jako kdyby požadoval vrácení přízně pro tolik darovaných let bez přerušení spánku.

Zdálo se, že

obchodníci s XOF o tom věděli a čekali dva týdny, což jim umožnilo zotavit se, a pak zaútočili na nemocnici, zabíjeli nejenom personál, ale i pacienty. Had také chtěl pro firmu šit, ale zasáhl přežívající pacient, Ismael. Společně se snaží uniknout z nemocnice, jsou napadeni Burning Man, režírovaným Třetí dítě psychic. Utíkají sanitku, ale dostanou se do nehody a když se probudí, Snake vidí, že Ishmael zmizel, ale pronásledovatelé se vrátili. Poté se setká s Ocelotem, pomáhá Snake uniknout, ale je to jen začátek a stále je mnoho záchvatů a setkání.

Hra je extrémně realistická a krásná, s dobře vyváženým řídícím systémem a kdo se rozhodl koupit Metal Gear Solid 5 Phantom Pain rozhodně nebude litovat akvizice, zejména proto, že obsahuje ruskou verzi.

systémových požadavků.

Site MGS5 zaznamenala fantastická bolest informace s minimálními a doporučenými požadavky na systém, které usnadňují herní proces. Je dostačující k zahájení hry, ale čím vyšší výkon, tím lépe.

  • ОС: pouze 64 bitů / Windows 7/8/10
  • Procesor: Intel Core i5-4460 (3. 40 GHz). Ale lepší: Core i7-4790 (3. 60GHz)
  • OP: 4 GB RAM (lepší 4 GB RAM a vyšší)
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 650 (2 GB). Lepší: NVIDIA GeForce GTX 760 * DirectX 11
  • Place: 28 GB.
 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky