Středověká Online

Alternativní názvy: Středověký

Středověká Online hra - fantastický multiplayer klient strategie, která se vyvíjí v minulosti zahalené v legendě. Ty jsou přepravovány do XII století a účastnit se bitev, které se snaží zachytit co nejvíce půdy středověké království, kde se právě zemřeli po krvavé křížové výpravy. Možná, že bohatství přijde příliš moudře, oslabení státní bratrovražedné války. Ve skutečnosti, místo toho mohl laskavě dělit se o moc a společně pracovat na pochopení ekonomiku energie, což je silný a neporazitelný. Ale všichni si myslí, že pro sebe. Takže jste a jak se dostat do životního prostředí, aby sobecké osoby mají plné právo na houpačce si právo, a pokusit se vzít kus více. Samozřejmě, že mnoho dosáhnout sama. Koneckonců, nejvýznamnější přerozdělení půdy dochází během násilných klanových válek. Takže hledat spojence - a mnohem více! Budete mít možnost dokázat, že si zaslouží, aby byl vládcem!

Chcete-li hrát hru Středověká Online , budete potřebovat připojení k internetu a počítač s následující konfigurací: OS Windows 7, Windows [ _1_] Vista , Windows XP , 1,4 GHz procesor, grafická karta s 128 MB, 512 MB RAM a 100 MB pevný disk. Download Středověká bude po vytvoření účtu. Středověká Online Registrace je velmi jednoduchá: zadat přihlašovací jméno, heslo, a údajně si myslel, ze e-mailová adresa. Když hra začne, budete muset vytvořit hlavní postavu.

Znaky, které budete řídit, aby se dělí do dvou kategorií: hlavní postavy a žoldáci. Můžete si vybrat, co bude váš vůdce, natož skupina žoldáků tvořil postupně a může ubytovat bojovníky s různými specialitami. Obecně v středověkých Online tří tříd. Liší se nejen schopnosti a charakter, ale také zbraně. Takže kyrysníků raději nosit těžkou zbroj a štíty, které jim pomáhá, aby se nebáli o těsné střetu s nepřítelem. Kromě toho, že jsou odolné a pro některé z družstva jsou prvními obránci. Marines také se nebojí bojovat v blízkosti, která mohou držet různé typy zbraní. I když jejich obrana je slabší než u mužů ve zbrani, ale jejich vytrvalost a sílu s více než kompenzovat. Ale třetí třídy, šipky, přinést oddělovací prospěch pouze z dálky. Oni používají luky, kuše a oštěpy. Zatímco dělá to velmi chytře. Takže, i přes velmi slabou obranu, může dojít k poškození nepřítele doslova nenapravitelné. Vážení velitelé, pamatujte, že shromažďování tým pro nadcházející boj, měli byste se ujistit, že různé vojáci vstoupili do jeho složení. Tímto způsobem si můžete zajistit svůj úspěch!

Mimochodem, pokud vaše hlavní postava patří do některé z tříd a zvolí tuto zvláštní třídu specializaci, to neznamená, že ostatní specializace bude trvale uzavřena. Změna profese a vyzkoušet si něco úplně jiného může být první volbou. Nicméně bychom vás varovat nebude skákat z jednoho oboru do druhého, není opravdu zvládl některé z nich. Koneckonců, jak se říká, dva králíci neměl čas, a pokud jste nevyčerpal potenciál ke stejnému povolání, to je nejlepší, aby spěchat do druhého. Pouze důslednost a pečlivost nakonec získá požadovaný výsledek. Takže být chytrý, pokud chcete dobýt toto království!

Herní Středověká otevírá závratné pohledy a pokud si pečlivě čerpána přes dvě větve vývoje - totiž umění velitel a vojenské záležitosti - to může opravdu stát neporazitelný. A moudře tvořil oddíl 16 žoldáků bude skutečnou podporu v této nemilosrdné války. Nezapomeňte, že znak je rozdělen do několika typů, a zlepšit jejich potřebu najednou. Takže, budete muset dávat pozor na následující parametry:

- Základní parametry (brnění, zdraví, energie);

- Fyzikální vlastnosti (pevnost, hbitost, vytrvalost)

- Duševní vlastnosti (odvaha, inteligence, přesnost),

- Specifikace (rychlost útoku, rychlost pohybu, grafy, Hotovo).

Victory, kteří jsou na vás čeká, přinese zkušenosti a brýle, co je nejdůležitější - naučit se je používat s rozmyslem. Také, jakmile začnete Středověká hrát, budete potřebovat uložit in-game měnu. Peníze je potřeba nejen na nákup vybavení, ale také na platy žoldnéřů. Jinak, kdo by chtěl riskovat kvůli vašich životních ambicí, ale stále zdarma. Poskytněte všechny nezbytné vojáky. Zkuste času s cílem poskytnout jim nové zbraně, jakmile bude k dispozici - a budou připraveny jít na vás na konci světa.

Navíc, hrát Středověká Online je třeba dávat pozor na zařízení. Jakmile si všiml, že zbraň potřebuje opravu, neodkládejte tuto záležitost na neurčito. Jinak obecně ztrácejí správnou věc.

Herní Středověká 2 zajímavé a naplněné mnoha detaily, ale stejně snadno spravovat. Hlavní menu se skládá z těchto částí, jako kasárna, informace o charakteru, vývoj stromu, sklad a batoh, tým stromu trhu nábor, obchod, večírek. Budete mít vždy na místě, které je velmi pohodlné, protože chaos nepřispívá k realizaci plánů.

Hra Medieval určitě vám hodně příjemných chvil a stane nepostradatelnou součástí vašeho volného času! Zkuste to - a uvidíte sami!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky