Howrse

Alternativní názvy: Howrse, koně

Howrse online hra v žánru je zcela originální. Jeho originalita spočívá v tom, že ona byla třešničkou několik žánrů. První - ekonomická strategie. V Howrse zdarma budete muset spravovat své vlastní jezdecké závod, koupit, prodat koně, navázat kontakty s ostatními hráči obchodu a chovu koní. Na druhou stranu - tato hra je klasická simulátor zhyvotnyh život. Oni prostě chtějí jíst, chodit, a vyžadují hodně pozornosti. Máte čas na jejich krmení, trénovat a psát konkurenci. K dispozici bude také pokračování hry, hry Howrse 2. Ale stojí za to pokusit se spustit první verzi. Zahrajte si online hru Howrse můžete kdekoliv a kdykoliv. Chcete-li to, budete muset zaregistrovat pouze Howrse počítač s připojením k internetu a prohlížeč nainstalován.

Minimální systémové požadavky:

 • Rychlost procesoru - 2 GHz
 • RAM-1GB
 • Grafická karta - 128 MB

Aby bylo možné přehrávat ve hře Howrse zdarma, stačí se zaregistrovat. Zaregistrujte se online na Howrse zcela zdarma a nezabere moc času.

  1. Nejprve musíte vybrat, který kůň se vám bude líbit: pravidelné kůň nebo pony
  2. Vyberte plemene a barvy
  3. Vstup
  4. Přečtěte si a přijměte dohodu uživatele

Všechny hry zdarma Howrse vás vítá!

Na začátku hry jste se setkal u veselého martyshonok - Hwostik. Nezapomínejme, že jsme v herním světě Howrse začátečníky, tak pár užitečných tipů nezabrání nám. Ocas vám pomůže pochopit ty nejzákladnější principy hry. Kromě toho, že vám spoustu užitečných dovedností a dary.

První kůň, který věříte, bude nesmrtelný. To je velmi dobrá, pokud nejste zvyklí na odpovědnost, a mohou zapomenout na to nakrmit. Všechny tyto body byly myšlenka vývojářů, aby vaše hra nejvíce příjemné a snadné. Jako kdybys nechtěl, budete stále není schopen neustále starat o vašeho domácího mazlíčka. Chcete-li to provést, můžete se rozhodnout pro věrného společníka, který bude dělat společnost vašeho domácího mazlíčka v době vaší nepřítomnosti.

Kdy jsi začal hrát zdarma Howrse, vybral koně, pokud její věrný společník, budete mít jako dárek pro dalšího koně stejného plemene, pouze opačného pohlaví. Nyní budete muset začít s tím, co jste již zvládli, a ocas, nechá vás, a pomůže začátečníkům naučit se základy. Nyní budete se více seznámit s hrou, pochopit základní funkce. Nepoužívejte bezprostředně očekávat vynikající výsledky. Zapamatuj si všichni někde začít. Pokud jste tvrdě pracovat a investovat do jejich domácí zvířata času a úsilí, můžete si být jisti, že výsledek nebude trvat dlouho. Když se dostanete dobré výsledky, zábava začíná!

Když se vaše ruce budou k dispozici dostatečné finanční prostředky, bude hra vám umožní odvodit Howrse Pegasi, vytvořit si vlastní stáda, chovu čistokrevných koní a prodávat je. Budete hrát Howrse online, což znamená, že bude možné vstoupit do partnerství s ostatními hráči. Po 20 dnech hry, objevíte jedinečnou příležitost. Můžete otevřít své jezdecké centrum. Za to, že nebudete muset pronajmout stánek pro své domácí mazlíčky, které si vlastní dům. Můžete mít stánek v jeho komplexu s ostatními hráči, a tento způsob, jak vydělat. Všestrannost hry je to univerzální, a každý může najít něco pro sebe. Začněte hrát Howrse, stát se opravdovým mistrem jezdecké centrum, růst skutečného šampióna, a čerpat je na vrcholu slávy! V Howrse hry bude zajímavé jak pro dospělé a děti!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky