Les Royaumes Renaissants

Alternativní názvy: Les Royaumes Renaissants

Herní Royaumes Renaissants je volný, mezinárodní a opravdu masivně multiplayer online hra. Nebudete muset nic stahovat - hrát plnou hru v omlazené království potřebujete pouze internetový prohlížeč. Tato hra dokonale obnoví paletu žánrů a má strategickou roli a spolu s politickými složkami.

Když jste v Royaumes Renaissants hrát, můžete se ponořit do raně renesanční Evropy. Vaše postava začne hrát skromnou roli v trampové, ale když bude mít houževnatost, vytrvalost a dovednosti, a pak na konci, budete mít možnost vystoupat na hierarchii a hrát významnou roli v politickém životě království.

Před přehráváním Royaumes Renaissants , ujistěte se, že váš počítač splňuje systémové požadavky, jako jsou: frekvence procesoru - 2GHz; RAM-1GB. Grafická karta - 128 MB. Připojte se do hry Royaumes Renaissants nebude trvat hodně času a snadné:

1 .                   Na hlavní stránce vyberte položku "Registrace",

2 .                   Zadejte jméno;

3 .                   Zadejte prosím platný e-mail;

4 .                   Zadejte bezpečné heslo a zopakovat;

.

5                   Vyberte položku "Registrace" a Royaumes Renaissants Registrace je u konce.

Hra byla propuštěna v roce 2004, poté, co se rychle stala klasika, abych tak řekl, standard pro webové hry. Hra Royaumes Renaissants byl poznamenán mnoha ocenění, byl přeložen do 25 jazyků a její úspěch je prostě nepředstavitelné.

Pokud hledáte pro krvavé bitvě, nebo nejnovější umělecké 3D, pak Royaumes Renaissants on-line splní všechna vaše očekávání . V této hře, pokud chcete postoupit v hierarchii, nebo vzít poloh vlivnou osobu, pak se budete muset jednat ... Hra Royaumes Renaissants - to je komplexní a bohatá hra, ve které lidské vztahy nade vše.

Během renesance, stanete tulák v nové Evropě v polovině patnáctého století, a je nezbytná k dosažení pokroku v sociálním měřítku. Všechny postavy, které se setkáte ve hře, je to tesař, pekař, jehož chleba si koupíte, mlynáře, který produkuje mouku, podomní obchodník, který dováží pšenici z dalekých zemí ... a dokonce i starosta svého města, své krajské soudní exekutoři, soudci, vedoucí armád nebo královna Francie!

Budete Royaumes Renaissants hrát, a uvědomit si, že to je obrovský svět, který se rozšíří do celé Evropy ve 25 jazycích: můžete například, vzít na loď, aby přes kanál angličtiny, a mohou připojit Osmanskou říši. Ale musíte si uvědomit, na cestách Royaumes Renaissants on-line , se uvádí, že politická situace, že překračují hranice, a proto může způsobit konflikty!

Ale pokud tato dobrodružství, nejsou pro vás, pak si můžete vybrat a klidný životní styl. Možná byste raději usilovat o to, vydělat si na živobytí ve hře Royaumes Renaissants , pomocí polí a rostoucí zvířata nebo vyrábějí vzácné předměty pro mezinárodní obchod ( tapiserie, místní lihoviny, a tak atd.. ). Proč si otevřít restauraci nebo jmění v obchodu? Díky vydělal kapitál byste mohli dobře dovolit, například, aby se stal starostou, nebo jen žít šťastný život, aniž byste opustili své vesnice hru Revival Británie.

Od roku 2004, vývojový tým Shogun neustále obohacuje herní svět Royaumes Renaissants on-line trvale základ. Navigace, stavba lodí, lékařství a nemoci, takže jsou součástí nejnovější vylepšení. A v roce 2013, noví hráči očekávají, že nové překvapení. Zaregistrujte se a poznávat svět Royaumes Renaissants on-line , pokud se to v zubech!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky