Corsairs: City of Abandoned Ships

Alternativní názvy: Corsairs: City of Abandoned Ships

Korzáři: City of Abandoned Ships - RPG počítačové hry RPG, simulátor. Hra Corsairs: City of Abandoned Ships vyvinuté a publikované Akella v ruském spolupráci s Seaward. ru. To bylo propuštěno jako součást pokračující série her o životě pirátského v divočině z Karibiku - korzárů. Tato verze je lepší, stejně jako je to možné v těch částech, které v určitých důvodů, které nebyly původně odstraněna. Některé série her jsou uvedeny nejen pro naše krajany, ale i vzdálených zemí.

Pro herní proces, a obecně se děje, doporučujeme vám vidět zastoupena na internetu, korzáři: City of Abandoned Ships video a přečíst recenze. Dále budete navštívit stránky, kde si můžete zahrát Corsairs: City of Abandoned Ships stažení.

Vaše postava bude vybrán zdrženlivosti ze tří předložených

• Petr Blood,

• Ian Stace;

• Diego Espinosa.

Peter Blood - lékař, objevil se projít nejtěžší zkoušky. Ale s cílem stát se nejlepším moře vlk.

Yang Stace - obchodník - podvodník. Sloužil jako žoldák v Evropě. Karibik doufat, že zisk na obchod.

Diego Espinosa - získat uznání z nejbohatších vydává na cestu a dobrodružstvím do Karibiku.

Ve srovnání s první verzí, přichází nová postava, lékař - Peter Blood. On se objeví s cílem vyléčit pacienta na panství v Anglii. A pak se zapojí všechny hlavní děj hry.

A hlavní děj hry je to, že budete muset jít celou cestu ve svých korzárů: City of Abandoned Ships questy a úkoly. Proto dostávají povzbuzení pro ně, v nejlepším případě, nové vylepšené lodě.

V průběhu hry si můžete vybrat svou stranu země, budete mít při průjezdu práci na svém území: Anglie, Francie, Španělsko a Holandsko. Všechny tyto země mají své vlastní charakteristiky, které potkáte v průběhu hry.

Aktualizován byl také ve hře korzáři: City of Abandoned Ships zbraní. Odstraněny z důvodu špatných druhů výkon animace, jako boxery a drápy. Ale tam byly detailní a lepší pohyb v boji s některými zbraněmi.

Samozřejmě, že hra korzáři: City of Abandoned Ships peněz, hraje důležitou roli. Vzhledem k tomu, že je pro Gold Rush všechny piráty na světě. Žádný poklad ve hrách tohoto žánru není kam nejít.

Hra City of Abandoned Ships, jak již bylo řečeno, je nejlepší vylepšená verze první verze. To se týká především grafického obrazu. Koneckonců, tady byl příjemný obraz, a to díky grafice a animaci, která je na slušné úrovni. Žádný zvukový soubor pozměňovacích návrhů, protože to bylo již na uspokojivé úrovni.

Tak to stojí za to vyzkoušet v pirátské statečnost na příkladu ruského zpracování. Nezapomeňte se informovat své kamarády.

Už jste začali hledat místo, kde si můžete zahrát Město opuštěných lodí ke stažení? Odpověď je ano. Tak dobře si hrát!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky