Harvest Land

Alternativní názvy: Sklizeň půdy

Game Harvest Land v rozlehlosti rodné země.

Výrobci mobilních a počítačových her studio MysteryTag přišel s velkým nápadem vytvořit hru s vlasteneckou zaujatostí. Harvest Land, toto je originální farmářský simulátor, kde žijí Ukrajinci, Rusové, Bělorusové a další zástupci slovanských lidí. Hračka vypadá jasně a chytře, což se líbí vzhledu. Pokud jste trochu unaveni z farmy s exotickými rostlinami a zvířaty, zombiemi a jinými mystickými stvořeními, zkuste slávu: Farm stáhnout. Tím přinesete nový proud emocí, který ocení každý hráč.

Hra je distribuována zdarma, ale stává se tradicí představovat placený obsah, který povzbuzuje uživatele k urychlení procesů za skutečné peníze. Ačkoli to není nutné, ale někdy bez financování, je obtížné jít kupředu. Pokud telefon nemá prostor, ale hračka má zájem, můžete si na počítači stáhnout Slované: Farma. Nebo jako možnost, dejte je na obě zařízení a rozvíjejte dvě farmy najednou.

Zbíráme bohatou sklizeň.

Před klasickou verzí žánru:

  • Kompletní úkoly
Jak můžete vidět, hra Harvest Land šla po zbité cestě, ale nestala se méně zajímavá.

  • Odstraňte různá pole a sklizeň
  • Zvětřete území pro nové lůžka
  • Zvíře zvířata
  • Dědějte budovy a vylepšete je
  • Balení zboží
  • Změňte s ostatními účastníky hry
  • Přehlédněte na obchod
  • Samozřejmě, že v tom je kůň a co je původem.

. Vzhledem k tomu, že téma vychází ze slovanského způsobu života, je sortiment pěstovaných produktů označován pšenicí, jablky, kukuřicí, rajčaty a tak dále. Zvířata jsou také zcela rozpoznatelná a domorodci každého obyvatele obce jsou krávy, kuřata, prasata. Když sbíráte plodiny a živočišné produkty, musíte je dát někam. K tomu není lepší místo než stodola, ale nemůže vše vyhovět. Jako dobrý hostitel byste měli přemýšlet o jeho rozšíření a potřebujete materiály a nástroje.

Do vývojáři a postarali se o to, aby hráči aktivněji rozšiřovali své peníze. Přestože stodola roste s vaším úsilím, ale velmi málo, a pro další rozšiřování potřebujete ještě více materiálů. Chcete-li je uložit, je to spousta úsilí a času, ale pokud uložíte určitou částku na účet, rychle to vyřeší. Jak postupovat, každý si sám rozhodne.

Slavs: Hra na farmě je perfektně vyvážená a potěší celou rodinu, takže můžete uspořádat malou soutěž, která bude rychlejší za stejných podmínek. Je obzvláště zajímavé hrát bez použití těžkého dělostřelectva, to je platit za vaše akce. Získané zdroje můžete získat sami. Jsou rozdávány za úspěchy, narazíte na lůžka při sklizni, léčíte ptáky, králíky a jiné živé věci se slunečnicovými semeny a jinými lahůdkami. Někdy je lze nalézt při vyčištění území z kamení, keřů, trávy a stromů. Tak získáte cenný materiál pro nové budovy.

Takže tam nebude žádné místo, ale je třeba se dále rozvíjet. Hra Harvest Land nabízí služby dvou statečných válečníků, kteří se zabývají obrovským trollem a otevírají cestu do nových zemí. Bude také nutné pravidelně bojovat proti hmyzím škůdcům a divokým živočichům a také provádět pochůzky na čas dané vyslanci z jiných zemí (zlaté mince a cenné zkušenosti) a obchod se sousedy. Chcete-li se vypořádat s tím, postavte domy a obyvatelé tam budou usazeni, a to jsou další dělnické ruce.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky