Guild Wars 2

Alternativní názvy: Guild Wars 2

Hra Guild Wars 2 - klient multiplayer dobrodružná hra žánru fikce. Uživatelé se dostane do světa, kde je rozruch kvůli strašlivé probuzení draka. Předpokládalo se, že tato věc se nikdy probudit, ale nečekané se stalo. Navíc nyní Dragon nahromaděné tolik energie, že porazit, že by bylo velmi obtížné. Chce zničit všechny žije ve světě fantazie, jeho vztek nezná překážek a kompromisy. Pouze stateční srdce mohou napadnout takovou nebezpečnou látku. Pokud se v tomto komplikovaném případu, mějte na paměti, že se dostanete na draka není snadné. První bude putovat po světě, plnění různých úkolů, spoustu monster zničit, ne jeden, aby se těžké rozhodnutí ovlivňující osud. V Gilda Wars 2 on-line Vy sami vytváříte svou budoucnost. Hodně záleží na vašich akcí, protože jsou a Vaše osobní historie. Mimochodem, dojde k událostem stále na místech, a to i bez ohledu na to, zda tam někdo je nebo není. To znamená, že pokud v určitém čase se dostanete do situace, která vyžaduje rozhodné kroky, to znamená, že se to stalo proto, že jste tam byli přesně, kdy byla událost vázán na stát. A tady je to, co se stane poté, co závisí na vašem chování. Můžete si vybrat úkol, který převezme a ignorovat ty, které se zdají být zbytečné nebo prostě přitahovány k vám. Tato hra dává hráčům pocit svobody, a to, co láká mnoho dobrodruhů naléhavých notoricky známé omezení. Placení za jednoho klienta, se můžete těšit na dlouhou dobu možnost zahrát si Gilda Wars 2 ve svém volném čase.

Instalace klienta před Gilda Wars 2 registrace. Akkakunta jméno bude e-mailovou adresu. Je pouze potřeba vytvořit heslo. Všimněte si, že dohoda je přijat bezpodmínečně. Seznamte se s pravidly využívání projektu navštivte oficiální stránky. A další důležitý bod - systémové požadavky. Pro hraní budete potřebovat následující parametry:

- Operační systém Windows XP / Vista / 7; [ _19_]

- CPU Intel Jádro 2 Duo E 6550 2. 33 GHz / AMD Athlon 64 X 2 5600 +,

- Grafika NVIDIA GeForce GT 240 / ATI Radeon HD 4670,

- Pevný disk 14 GB;

- RAM 2 Gb .

Počínaje Gilda Wars 2 hra, můžete si vybrat pro sebe jednu z dostupných ras. Navrhuje pět závodů, z nichž každý má své vlastní rysy. Nemůžeme říci, že každá rasa je lepší a některé horší. Výhody a nevýhody jsou vůbec, ale je to asi to nejlepší. Stejně jako v přírodě nic není dokonalé, pravděpodobně také nechtějí řídit určitý provedení některých pozitivních vlastností. Takže, lidé, Asura, Norn, Charrové a Sylvari se vyzývají, aby k nim připojil. Kromě toho, že je možné zvolit atraktivní obchod. Přemýšlejte o tom, kým byste chtěli být - bojovník, Ranger, Elementalist, inženýr, Necromancer, Guardian nebo zloděj? Ihned se říci, že někdy můžete dělat, co to je, že zástupci jiných profesí, ale stále se vyvíjet v souladu s vybrán.

Herní GW 2 - je především rozmanitost. Vše, co se děje velmi rychle, zábavné a dělá nezapomenutelný dojem. Hra je opravdu univerzální a je možné vyjmenovat vše, co vás čeká ve virtuálním světě barevných Guild Wars 2, takže lepší to zkusit a posoudit opodstatněnost projektu. No, jak se říká, vítejte!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky