GTA: Episodes from Liberty City

Alternativní názvy: GTA: Episodes from Liberty City

Celá řada her GTA - sbírka legendárních a úspěšných projektů, které mohou zaujmou jednou provždy. Každý rok se počet nových fanoušků hry roste několikrát - upgrady a rozšíření projektu čekají na několik milionů lidí po celém světě. GTA EFLC ks - dárek na uvítanou pro hráče. Tato hra se liší úplnost, a přirovnávat to k celé řadě projektů, v nichž z jedné verze ke změně základních prvků, jen si netroufám.

Tento projekt - plných dvě hry. Jediná věc, která odvádí pozornost od své nezávislosti - nízká trvání. Děje Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City je úzce spjata s původní, ale vývojáři se podařilo vytvořit unikátní a jedinečné nové herní události. Ani skutečnost, že oba "podvracení" projektu se uskuteční na otevřeném prostranství stejného města, nekazí celkový dojem ze hry. Tvůrci příští epizodě GTA podařilo udělat nemožné: vytvořit dvě zcela odlišné hry. Ihned po zahájení herní hráč může cítit rozdíl v atmosféře a anturazhnye.

Mimochodem, o začátku hry, stejně jako dříve, než budete moci zkusit své štěstí v projektu bude muset stáhnout GTA 4: EFLC. Instalační proces bude trvat 15 až 20 minut sílu, pokud utečete o pomoc při stahování torrent trackerů. Chystáte se do hry, bude vám okamžitě pochopit, jaké jsou hlavní rysy projektu. Součástí The Lost and Damned mírně otevřené, aby vám tajemství života běžného ulice motorkářského gangu, jehož členové nejsou předmětem všeobecně přijímané normy a zákony - mají své vlastní vize života. A The Ballad of Gay Tony - bohatou historií, ukazuje okouzlující stran a drahá auta, luxusní dámy ... a stejný vztah k pravidlům a zákonům, stejně jako v The Lost and Damned.

GTA EFLC - hra která vypráví příběh o moderním světě, kde peníze jsou symbolem moci. Významné změny v projektu dosud není, nicméně, to vše je kompenzováno skvělou hratelností a cool grafika. Aby to pro vás jednodušší "základní výcvik", být varována, že v této hře pozemku není příliš vliv na hratelnost - je zde potřeba ještě vytvořit správnou atmosféru.

V GTA EFLC hře bude apelovat na všechny fanoušky projektu, a to bez výjimky, které, abych byl upřímný, spiknutí, které nepotřebují, hlavní věc - zničit všechny protivníky. Ale o zcela odlišné herní strategie fascinují dlouho. Například, v "motorkářské ságy" nemusíte získat prestižní spolupracovníky, protože všichni členové motocyklového bratrství už dávno přestala být jen přátelé, rodina - takže je pravděpodobné, že bude charakterizovat. Ale Ballad of Tony bude mít úplně jiný, falešný a nespravedlivý svět, kde téměř všechny otázky nezbytné řešit pěstmi. V odstraněny GTA EFLC video trailer zobrazeny všechny hlavní výhody projektu. Z něj se dozvíte o nových mini-cíle a úkoly. Zaujalo?

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky