Goodgame Gangster

Alternativní názvy: Goodgame Gangster

Goodgame Gangster on-line - browser-based strategie, multiplayer společenská hra. Tato vzrušující akce od společnosti Goodgame Studios s hluboce promyšlené spiknutí, vysoce kvalitní grafiku, velký výběr akční hra a spoustu různých maličkostí, které pomáhají efektivně vést nezapomenutelné souboje. Začíná hrát Goodgame gangster jednoduchý obyčejný voják, stanete se zlepšit svou pozici, dokud dokud se sami nestanou stejné kmotrem, který povede váš osud jako první. Ale pokud je čas dávat rozkazy ještě nenastal, mají dobré pot věrně plnit všechny úkoly, které vás vůdce. A nechť život mafie nebezpečné dobrodružství, plné bublin, zároveň to je zajímavé, s chutí opravdového štěstí a svobodu jednání. Ti, kteří se neobtěžoval dodržovat pravidla reálného života a kteří touží shovívavost hry Goodgame Ganster určitě ochutnat, protože neklidných zločinci dělat to, co chtějí zde. Budete obchodovat na černém trhu, způsobit duelu ostatní hráče k účasti na velkých gangů, vydělávat zlato a strávit ji s radostí na nákup zboží z obrovského smrtící arzenál. Pojď! Goodgame Gangster kontrola na vás čeká a je připraven k otevření ohromující trestní svět v celé své kráse!

Nedělejte si starosti, že nemůžete hrát Goodgame Gangster z vašeho počítače. Dokonce i když váš počítač nemá vysoké nastavení, stále můžete bezpečně pokračovat do hry, protože systémové požadavky pro hru jsou více než skromné. Internet Plus dělá - a že jste již běhat po ulicích ve hře s pistolí v ruce! A jak vytvořit nový účet, to nebere moc času. I zkontrolovat ve hře Goodgame Gangster dvou fázích. Nejprve musíte vytvořit postavu, která je zvolit její vzhled, pohlaví, jméno a třídu. Po přistoupit k vyplnění takové oblasti, jako e-mailovou adresu, heslo a zvolte požadovaný herní svět. Na konci registraci s pravidly souhlasu tikají a může se pohybovat z jejich zlých skutků.

Hráči jednotní v rodině, která je v čele kmotry. Jakmile vstoupíte do klanu, stanete vojákem. V průběhu času, můžete vydělat více. Další etapy své kariéry se řadí Capo. Capo k dispozici pro takovou akci: zahájení útoků, registrace útok / obrana, oběť - zlatých prutů. Pak si můžete vydělat od kmotra ke zlepšení consigliera. Tento titul, aniž by na příležitosti, které byli před vámi, přidává následující povinnosti: vyhnat Capo a Soldier snížení Capo zvýšit Soldatov, pozvat hráče do vypořádat s nákupem bonusy (Cash / EXP). Jak se budete snažit vést v hierarchii - vaše firma, hlavní věc - výsledek!

Hrát hru Goodgame Gangster Budete s použitím různých předmětů. Z těchto typů zbraní, k dispozici: neprůstřelné vesty, různé památky (taktické teleskopické, infračervené a laserové zaměřovací dalekohledy), kouř, omračující granáty, dynamit TNT, vrhací nůž, pořádková policie štít a další. Chcete-li pomoci vojáky a za předpokladu, lékárničku, která obsahuje obvazy, prášky a jiné dobroty. Tam jsou některé užitečné věci jako maskovací plášť, maskování, a jiné pulsu čidlem. Kromě půjčování znak musí použít své vlastní jídlo síly, jmenovitě, káva, džus, mrkev, těstoviny, čokoládové tyčinky. Tato rozmanitost dělá hratelnost bohatý a atraktivní.

Ale pro úspěch v boji nestačí zásobit na všech uvedených předmětů. Vzhledem k tomu, že postavy mají určité charakteristiky, pak zvýšit šance na výhru, tyto parametry by měly být čerpány. Za prvé, měli bychom věnovat pozornost třem klíčovým vlastnostem - štěstí, vytrvalosti a charakteristiky bojových. Konec pro každou třídu je zvláštní: na Gopnik - síla podvodník - agility a taktiky pro - inteligence.

Mimochodem, samotné třídy mají rozdíly mezi sebou. Vzhledem k tomu, Goodgame Gangster Hra nabízí na začátku, aby se volby mezi třemi dostupných tříd, měli byste vědět, kdo je kdo. Takže zloději jsou velmi zákeřné a často chtěli oplatit, i když si nemyslím, že hodně o tom, jak jejich akce jsou upřímní. Kromě toho, že jsou schopny dokonale vyhnout nepřátelské zásahy. Taktika, na rozdíl od lupičské útok odrážet špatně, ale stejně tak jsou schopni vypočítat svůj vlastní útok, který soupeři získat maximální počet zdvihů. Ale gangsteři se vyznačují houževnatostí v boji. Jejich vytrvalost závidět každý. Dokonce nejvíce vyčerpávající proti nim bojovat, nebo na cokoliv. Můžete si vybrat někoho, kdo podle vašeho názoru nejvhodnější a snaží vyborot mistrovství v tomto krutém světě! Proč jste se stal vlivným kmotrem?

Věřte ve své síly - a všechno je pravda! Nenechte si ujít tuto příležitost předvést! Hodně štěstí!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky