Galaxy on Fire 2 Full HD

Alternativní názvy: Galaxy on Fire 2 Full HD

Požadavky na systém:

Procesor: Intel ® Core ™ 2 Duo 2. 2 GHz nebo rychlejší

RAM: 2GB

Grafická karta: 512 MB

Místo na disku: 2 GB

Galaxy on Fire 2 - pokračování populární hry, kterému se podařilo vyhrát všechny možné mobilní platformy, druhá část byla navržena tak, aby dobýt trh osobních počítačů. Autoři projektu v plném hlase stočený hru Galaxy on Fire 2 se narodila díky jedné z nejslavnějších vesmírné RPG, a ruské výroby s názvem "Space Rangers". Opravdu, rozdíly v herním světě viditelná, ale hlavní myšlenka hry, včetně zcela otevřeném světě, hodně příběhu a vedlejších questů, dokonale navrženého obchodního systému, a dokonce i v bohatém arzenálu zbraní. Gaaktika na ohni 2 má podobný příběh šílence, kde nemilosrdný cizinci objevily nic nového neví, kde a útočí na všechno a všechny v jeho cestě. Stanete se, pokud si přejete, účastník kurzu speciálně vytvořený subjekt, který bude na rozdíl tajemného protivníka a hledají své slabiny, studium galaktického zprávy o každé z planet a vesmírných základen, kde se vám podaří přistát.

Herní

Zpočátku, máme k dispozici malou vesmírnou loď, na které si můžete koupit celou řadu dalších dílů nebo zbraní, ale v určitém okamžiku budou muset přemýšlet o změně základnu lodi, jako kapacita a brnění bude zaostávat za nepřátelské zařízení. Zpočátku mají hodně létat za přijatelné částech galaxie, provádění jednoduchých úkolů a současně pritorgovyvaya vzácné komodity. Více či méně vážně personálně jeho válečná loď zbraně a obranné systémy budou vyhrožovat a bojových misí Galaxy on Fire 2. Jednoduché ovládání bojových jednotek, který nabízí hry Galaxy on Fire 2, nebude mít moc času na zvládnutí ji. Hlavní věc pohybovat tak rychle, jak je to možné, odklon od záběrů nepřítele a způsobit dramatické protiútoky. Hlavní taktika bude neměnný, nicméně, útok z dalekonosných zbraní zneškodnit nepřátelské rakety a konečné rychlosti provedení lodi postrádající zbraní pro boj zblízka.

Mise

Někdy se nutit strávil na letu z jednoho hvězdného systému do druhého a neustálými boji proti přesile, ani nemůže ospravedlnit náklady na opravy lodi, zraněn nepřátelským laserů a raket, ale ve většině případů, bude odměna bude příjemné na pohled a nechte si koupit nové moduly , a dokonce i loď.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky