Galaxy on Fire 2

Alternativní názvy: Galaxy on Fire 2

Hra Galaxy on Fire 2 je online hra o vesmírné bitvy v galaxii. Čekání na tuto hru po celém světě, po úspěšném projektu první části hry. Miliony lidí hrají v Galaxii v ohni na telefony.

Nyní, Galaxy on Fire 2 května potěší příznivce a produkty Apple, protože v poslední době hra byla vyvinuta pro platformu iOS.

K dispozici je také verze Galaxy on Fire 2 android, speciálně konstruované pro mobilní telefony na Android (verze 2.3 výše).

Online hra Galaxy on Fire 2 je můžete stáhnout na jakémkoli místě, které poskytuje tuto funkci. Stáhněte si zdarma hra je jednou torrent soubor, ale ji stáhnout, musíte nainstalovat program na vašem počítači.

Před hry, přezkum Galaxy on Fire 2 videem, kde najdete návod na hru, výhody herních režimů a dalších funkcí hry.

V Galaxy on Fire 2 ks hrát mnohem pohodlnější, než jakýkoli jiný mobilní verzi.

Události ve hře odehrává jménem hlavního hrdiny - Keith Maxwell. Musel projít těžkou zkoušku v první hře. Ale dobrodružství není nad ním. Jeho loď byla napadena zlým pirátům. Po událostech se dostane ve vzdálené galaxii. Chcete-li se vrátit domů, bude muset vybudovat silnou loď, ale to trvá hodně detailů, které potřebují, aby se peníze.

Keith zváží plán vrátit se domů a pomalu zavést ji do praxe. Ale problémy nekončí to. Bude muset bojovat proti cizím nepřátelům, vypořádat se s tajemným závod, který je neustále útočí na civilisty a základnovou stanici.

Samotná hra je rozdělena do několika samostatných kosmických sektorů. Mezi nimi se můžete bezpečně cestovat. Existují systémy, které jsou přizpůsobené pro vaše nepřátelství, a tam, a vice versa. Existuje také mnoho bezpečných stanic. Nicméně, pro vás ve hře je další nebezpečí - že jdu na piráty.

Přesun mezi sektory prostoru, budete na opakovačů.

Každá planeta (nebeské těleso), má obrovský stanici. Obrovské kusy železa slouží několik funkcí ve hře:

- Hangár pro modernizaci lodí;

- Obchod,

- Seat úkoly (kde budete mít práci).

Salonky se můžete setkat s různými osobnostmi, které vám jakýkoli příkaz: zničení pirátů nebo přepravě lidí. Úkol dostanete určité množství kreditů. Je-li peníze na něco, co nemáte dost, můžete také zapojit do obchodu.

Prodám dnes ve vnějším obchodě, musíte doručit je na místo, kde jsou nejvíce potřeba. Obvykle je nejvíce vzdálené kouty vesmíru.

Můžete se také zapojit do vrtání asteroidů. Oni mají své odlišnosti. Nejlepší asteroid, která označila třídy A. To může v sobě skrývat drahokamy.

Objevte v Galaxy on Fire 2 tajemství, a pak hra bude mnohem jednodušší pro vás.

Ponořte se do této neuvěřitelné kosmické světě!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky