Fortnite

Alternativní názvy: Fortnite

Fortnite online zdarma fantastická hra s prvky přežití a střelce, vysledovat v karikatuře stylu. Kombinace monster děsivých v jejich vzhledu a roztroušených vtipných momentů je vizitkou této online zábavy. Hra se opravdu ukázala být originální. Herní společnost Epic při vývoji projektu použila motor Unreal Engine 4, proto se herní svět ukázal být mobilní a dynamicky se měnící. Zde čekáte na úžasná dobrodružství. Cítíte nevyslovitelná slova emocí!

hráčů se musí vrátit do virtuálních prostorů, kde je plná monster. Ve chvílích, kdy s nimi bojujete, se hra Fortnite stává střelcem třetí osoby. Zvládnete-li svou postavu, vstoupíte do horkých bitev s různými hnusnými tvory, které přicházejí v celém davu. Ale budete mít příležitost připravit se na tyto bitvy. Jde o to, že svět je zde uspořádán tak zajímavým způsobem, že vaše činy závisí na denní době. Během dne se zabýváte stavbou a posilováním opevnění a přípravou různých pastí pro monstra. A jakmile noc padá na zem, monstra vás v plné síle bouří. V tuto denní dobu je lepší být na bezpečném místě, a ne bloudit někde v otevřených prostorách, protože tyto strašné bytosti se cítí jako mistři situace a jsou snadno připraveni zničit každého, kdo projevuje nedbalost. Když začnete hrát na Fortnite, měli byste se snažit na nich najít cestu tak, abyste se nestrachovali strachem, jakmile druhý den skončí. Bezohledně střílejte obtěžující monstra, poté, co si vyrobíte zásoby požadované zbraně. Nenechávejte zlé bytosti žádnou šanci!

Ihned po registraci Fortnite vás zavede do světa otevřených her, začněte si na to zvykat. I když je světlo ve dvoře, rychle sbírat více zdrojů a spíše postavit svůj dům. Budete potřebovat stavební materiály jako dřevo, kámen, cihla. Stavba je jedním z nejdůležitějších aspektů hry. Proto během hry budete zlepšovat to, co budete schopni vytvořit. Změny podléhají střechám, podkrovím, schodům a dalším prvkům budov. Další velmi důležitou položkou jsou zbraně. A je také předmětem zlepšení. Dostupné pro upgrade dostupných zbraní. Dejme příklad. Používáte jednoduchou kuše a postupem času k ní přidáváte paralyzér a vidíte, že může být vybaven výbušninami. Hraní hry Fortnite znamená neustále se vyvíjející a silnější. Ale pamatujte, že zkoušky jsou také stále vážnější.

Herní proces zahrnuje jak jednu společnost, tak společnou hru. Aby se účinně vypořádali s invazí monster, hráči často vytvářejí aliance a klany. Najděte si spolehlivé kamarády a jednejte s nimi. Uvidíte, bude to ještě zajímavější!

Nezapomeňte na původní režim řezání s ostatními hráči. Nejste hozeni na ostrov ve společnosti 90 hráčů a zbývá jen jeden vítěz. V tomto případě můžete:

  • pro získání zdrojů,
  • nalezení truhlic s vybavením;
  • stavět opevnění,
  • Střílejte a ničte soupeře;
  • schovat před nepřáteli;
  • území přehledu;
  • umírá z neustále se zužující oblasti působení;
  • výhra!

Fortnite vám umožní volný čas. Neztrácejte další minutu a připojte se k zábavné herní komunitě. Kéž se naplní všechny vaše naděje!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky