Zemědělský simulátor 14

Alternativní názvy: Zemědělský simulátor 14

Game Simulator Farming 14 pro přírodní farmáře.

Dnes je obtížné překvapit někoho s takovým herním směrem jako farma. Zdá se, že toto téma již dlouho hrálo na všech stranách a od něj nelze očekávat nic nového. Jenomže zatím Farming Simulator 14, jehož vývoj byl obsazen GIANTS Software, se nedotkne. Nikde jinde nenajdete takovou řadu zemědělských strojů (14 titulů), jako zde. To vše se nejen musí naučit řídit, ale také zapamatovat si, pro co je každý stroj určen. Existují traktory, přívěsy, kultivátory, secí stroje, harvestory, postřikovače hnojiv, sekačky, kompostovací nádrže a mnoho dalších.

Chcete-li začít, stačí stáhnout Farming Simulator 14 do svého telefonu nebo tabletu a pečlivě absolvovat školení. Přestože hračka je distribuována zdarma a pokrok lze dosáhnout bez investice do dalšího kapitálu, je placený i obsah. Ceny začínají od 90 centů. Také existuje možnost stáhnout Farming Simulator 14 na počítači a vše, co se děje na velké obrazovce, bude vidět ve všech detailech. Nicméně ani na malé obrazovce mobilního zařízení nebudete mít žádné nepříjemnosti, takže vývojář byl všichni dobře promyšlený.

Otlačte obrazovku a další funkce.

Začněte zapamatovat si, co na obrazovce znamenají grafické obrázky. Slouží k provádění různých příkazů a akcí a jsou snadno srozumitelné. Úložiště, kde se zboží prodává a koupí, je zobrazeno jako košík v horní lince. Čísla vedle tohoto jsou vaše běžný účet. Další je procento zásob, úrovně paliva a ikona nabídky. Vpravo ukazuje velká měřítka rychlost stroje. Vlevo je mapa farmy. Ve spodním řádku zobrazuje ikona typ vybrané techniky, kterou právě kontrolujete, a kliknutím na ni změníte jednotku. Poslední jsou tlačítka pro akce.

Game Farming Simulator 14 je připraven pro hráče:

  • Hromada zábavy s barevné 3D grafikou
  • Komunikace s ostatními hráči
  • Vývoj vlastní farmy
  • Dosažení nových výšin tvrdou prací

Každá položka má mnoho větví. Například rozvoj ekonomiky znamená pracovat v terénu (sejit a sklízet různé plodiny pomocí různých technik), pečovat o hospodářská zvířata a strojní zařízení, zaměstnávat pracovníky. Ale tyto momenty mají také mnoho malých nuancí, je nutné vyřešit ty, které postupně. V průběhu času budete mít nové budovy, kde budou kadeřnice, seníky, železniční stanice, mlýny, obchod, čerpání paliva a další oblasti. Farming Simulator 14 Hra co nejvíce znovu vytvořila skutečné životní podmínky farmáře. A nechte plodiny dozrát rychleji než obvykle, události vyžadují pečlivý přístup a nesnášejí spěch.

Pro zaslání traktoru do pole musíte nejprve dopravit na správný přívěs, ujistěte se, že nádrž byla plná paliva. Pokud je nedostatek paliva, jděte na čerpací stanici a teprve potom na pole. Měli byste se naučit, jak to zvládnout, abyste jasně ponechali linku a nehrozili překážky. Také hra Farming Simulator 14 vám umožňuje pronajmout zaměstnance a během práce (výsev, orání, sklizeň) věnujete pozornost dalším záležitostem.

Na začátku bude na jedné plodině připraveno pro sklizeň dvě políčka a na druhé straně pouze osetá. Hra fs 14 nabízí výběr jednoho z druhů zrna: pšenice, řepky nebo kukuřice. Zde chcete poradit, abyste opustili kukuřici až do doby, kdy vstanete, protože pro její zpracování je zapotřebí speciální zařízení a peníze jsou stále užitečné pro naléhavější záležitosti.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky