Farma Město: Šťastná obec nedaleko města a města

Alternativní názvy: Farma Město: Šťastná obec nedaleko města a města

Klasická hra Farm a město: farma poblíž města - dobrá farma.

Nabízíme veselý a barevný projekt foranj Farm a město: farma poblíž města je dobrá farma. Tato příležitostná hra na Androidu bude vždycky vedle vás, takže se můžete každou minutu podívat na Margaret a Petra a pomáhat jim s novým úkolem. Najdete fascinující proces péče o farmu. Legrační malá zvířata, bohaté plodiny, voňavé květiny a vždy pohostinní přátelé, na které se můžete podívat na hosty. Chcete-li se stát součástí šťastné rodiny, je čas Ferma a město: farma poblíž města - dobrá farma ke stažení, protože je zcela zdarma. A pokud chcete urychlit nějaký proces, je možné koupit za skutečné peníze. V případě, že váš telefon nemá dostatek prostoru pro novou zábavu, můžete si stáhnout Farm a město: farma poblíž města - na farmě v počítači. Nyní nemáte žádné zábrany, abyste začali pracovat na posteli.

Pojďme do zahrady.

Jedním stisknutím prstu na monitoru shromažďujete bohatou sklizeň zralé pšenice, kukuřice, jablek, všech druhů bobulí, zeleniny a ovoce, vajec a mléka. Rostlinné luxusní růže, rozsévat úžasné květiny na květinové záhony, kuřata rostlin, jehňata, prasata, krávy a jiná zvířata.

Game Farm a město: farma v blízkosti města - pro dobrou farmu, to je:

Jako hlavní skript se pravidelně aktualizuje, hráči se nikdy nudí s hrou.

  • Jasná 3D grafika
  • Komunikace s hráči
  • Různorodost rostlin, zvířat a možností
  • Zmrazené plodiny
  • Obchod na trhu
  • Výstavba budov a jejich zlepšení
Proto je nutné provádět různé úkoly, aby získaly pro ně užitečné dárky.

Subject Ferma a město: farma poblíž města - na farmě hra spojuje krajinu s metropolí. Chcete-li obyvatelé města cítit šťastný, potřebují lahodné a čerstvé produkty. Kdo odmítne mléko mléka, voňavou jahodu nebo sladkou mrkev? Ale nejen zdrojové produkty jsou známé vesnicemi. Pokud jste se jednou pokusili, jak je chutný jablečný koláč z trouby, nikdy nezapomenete. Jak jste si mysleli, nebudete muset pouze pěstovat plodiny, ale také je přeměnit na hotové výrobky. Právě proto budete potřebovat peníze jako počáteční kapitál. Postupně budou přístupné budovy pro pečení chleba, bít máslo, vaření sýra a další.

Takže, potřeby obyvatel města se zvětší a budete muset produkovat více zboží. Chcete-li to provést, rozdělte nové postele a vylepšete své továrny a továrny tak, aby pracovaly rychleji a produktivnější. Sklad, kde se zboží dodává, musí být také neustále rozšiřováno, ale pokud tam není absolutně žádný prostor, podívejte se na to, co už dlouho leželo na regálech bez potřeby nebo které se nahromadilo v přebytku. Je na čase, aby věci byly v pořádku, posílat přebytek na trh, kde je to jen ten, koho potřebujete, a budete mít příjmy z prodeje. Pokud se vám podaří přenést všechny průmyslové odvětví na maximální úroveň, vytvořit obchodní síť, zajistit obyvatele metropole potřebné a najít si přátele mezi hráči, dosáhnete hlavního cíle titulu starosta Farm Town.

Game Hráči farmy jako hráči různého věku, od 3 let. Je pochopitelné, krásné, rozvíjející se. V případě potíží se vždy můžete obrátit na vývojáře s nápovědou a problém bude vyřešen. Podobně společnost bere v úvahu přání hráčů, které chtějí změnit, doplnit a zlepšit. S takovou podporou máte mnoho vzrušujících hodin před jednou z nejlepších hraček na farmě. Je čas začít hrát!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky