bajka Legends

Alternativní názvy: Bajka legendy

Fable Legends hra založená na legendách a historii.

The Fable Legends hra vypadá zcela frivolní, připomínající spíše legrační pohádku s prvky hrdinské ságy. Autoři však ji chápali jako natolik vážnou, s trochou humoru, ale ne dětinského, v naději, že projekt v žánru RPG akcí přitahuje všechny věkové kategorie.

Je plánováno, že si můžete stáhnout Fable Legends pro One Xbox a PC s Windows 10. Otevřený beta test se uskuteční na jaře roku 2016. , a ve stejném roce budou vývojáři Studios Lionhead a vydavatel Microsoft Studios vydávat hru.

První vydání neobsahuje místa a postavy budou v hlavním městě vykonávat své akce, ale autoři vytvoří celou sérii s pokračováním, postupně se rozšiřují o mapu, složení charakterů a další momenty. Co se týče režimů, budou mít hráči možnost zvolit jednoho hráče nebo družstvo. Nicméně, zastavování volby na jediném průchodu, nebudete ponecháni sám vedle společnosti znaků ovládaných počítačem.

Zatímco práce na projektu je v plném proudu, hráči se pokusí zjistit více informací o tom, co se vývojáři pro ně připravují. Každá zpráva je živě diskutována a rychle se šíří, a bylo známo, že stahování Fable Legends bude možné na modelu free-to-play.

Osud hrdiny je tvůj osud.

Události se vyskytují v hustě osídleném světě Albionu, ve kterém je docela očekávaná situace, kdy všudypřítomné zlo brání tomu, aby slavní hrdinové žili mírumilovně a šťastně a dobré věci.

Před čtyřmi dobrými kluky, jenom jedním darebákem, vůdcem skřítků a orků, se stává. Ano, ten darebák je jeden, ale pod jeho kontrolou je mnoho agresivních pomocníků a aktivně využívá jeho sílu a posílá svou armádu šlechtickým válečníkům, aby vám zabránil v plnění dobrých úmyslů.

Kromě obrovských zelených příšer, vůdce umístí pasti a manipuluje s počasím, což způsobuje různé katastrofy. Obecně se hrdinové nebudou nudit, a pokud ano, hlavní darebák se o ně postará.

Na dobré straně neočekávejte úžasné nové produkty, představuje to klasický soubor archetypů:

 • Strashny, chráněné v nejzranitelnějších místech s pancéřovým pancéřem. Říká málo, ale proč potřebujeme slova, pokud dobře děláte dobře,
 • Rameno s těžkým magickým štítem. Moudrý a věrný přítel, který zakryje záda v bitvě,
 • Zabiják zabiják se sofistikovanými způsoby. Jeho ruce jsou dobře upravené, jeho pohyby jsou půvabné a ve skutečnosti dává pár dýk do zadní části nepřítele,
 • A škodlivý, zábavný kouzelník, schopný hravě zmrazit někoho a předstírat, že s ním nemá nic společného.

C hrdinové se ocitnete ve světě, kde se staly magie, legendy a historie. Čekáte na úžasné questy, náročné úkoly, podivné setkání se zajímavými postavami obývajícími Albion. Vy definujete svou roli jako mazaný podvodník, nebojácný válečník, statečný žoldák nebo ctnost sama.

Vaše postava je hodná toho nejlepšího, takže se ujistěte, že nepotřebuje vybavení. Vyberte si pro něj zbraně a brnění, které se nacházejí v truhlech, putují po silnicích fantastického světa:

 • Sharp Sabres
 • Stinging rapíři
 • Lesklé ocelové meče

Jejich síla a škodlivá síla může být postupně zvyšována a po absolvování mise v počítači Fable Legends získává výsady.

Systémové požadavky

 • C: 64bit / Windows 10
 • Memory: 6 Gb
 • Procesor: Intel Core i7-860 Quad 2. 80GHz, AMD FX-8120
 • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 750 Ti, AMD Radeon HD 7850
 • místo na disku: 15 Gb
 • Zvuková karta s kompatibilitou s DirectX 11
 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky