Fable III

Alternativní názvy: Fable III

Pray, kteří nevědí, že tato hra série Fable. Fable 3 hra ve své době byl jedním z nejočekávanějších projektů, a do dnešního dne s jistotou drží pozici, přitahuje pozornost tisíců hráčů z celého světa každý den. Více od předchozích vývojáři her se snažili pokrýt co největší publikum hráčů, takže řízení hry jako přístupné a pochopitelné (což je důvod, proč hra a podařilo se stal jedním z nejpopulárnějších projektů). Nyní tvůrci Fable 3 na PC zvedl laťku ještě výš. Mezi podstatné změny hratelnost hry. Ve třetí části hry není možné prokázat trofeje kolemjdoucí a hrdina se ulevilo, že je třeba shromáždit čtyři různé typy zážitků. Nyní není většinou na jedné straně velmi užitečné, ale na druhé straně - zcela zbytečné ukazatelů. Nyní projekt není zařízení obrazovky, a vývojáři se rozhodli odstranit záznam prošlé trasy.

Hra Fable III se stal více racionální a realistický. Na první pohled, aktualizované rozhraní a hratelnost se může zdát nepříjemné, ale nepanikařte dopředu - je to jen otázka času a zvyky. Například, ve třetí části na nákup zboží a vybavit svou postavu bude muset jít do obchodu a jít na správné přepážce, spíše než mizerný obvyklý seznam produktů. Tento odstín dává hře její zvláštní kouzlo.

Chcete-li spustit hru, budete muset stáhnout Fable 3 tradic. Projekt realizován interaktivní mapu, která umožňuje hrdina, aby prozkoumala různé oblasti, questy a najít okamžitě změnit směr a upraví jej podle bodu zadání. Vaše postava bude moci koupit nemovitost na levné a kupovat různé věci za zvýhodněné ceny, které často nabízejí obchodníci.

Hra Fable 3 se odehrává 50 let po druhé části. Nyní svět je ovládán syn posledního hrdiny Logan, a jako hlavní postavu bude hrát jeho mladšího bratra. Starší Logan dostane, tím více autokratické pravidlo a stal se jeho vztah s jeho rodinou, která vyvolává protagonistu útěk. Co se bude dít dál? Doporučuji si stáhnout a Fabliau 3 se dozvědět o všem sami. Jako stručné oznámení lze jen dodat, že klidně sem nic nebude vyřešen, a protagonista vydejte se na cestu, nábor cizince a městských obyvatel v jeho odporu armády. Fascinující, že?

Stejně jako v předchozích hrách, třetí část Fabliau protagonista může bojovat pomocí nejen strategická rozhodnutí a bojových umění, ale také magie. Tradičně, všechny zbraně a brnění mohou být lepší a lepší. V popisu zbraní, jsou tam tři úkoly, jejichž splnění je možné použít některé ze svých velmocí.

Aby bylo možné lépe vizualizovat hru, budete moci přečíst na Fable 3 videa přívěsu, ukazuje všechny hlavní přínosy projektu.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky