Eredan iTCG

Alternativní názvy: Eredan iTCG

Herní Eredan - nový, ale už milovaný miliony volného prohlížeče založené karetní hry. Pohybuje se přehrávač z reality do neobvyklé kouzelného světa, kde si můžete být kdokoli - velký bojovník a obchodu Průvodce jednoduché měšťan nebo kouzelník. Hra zachycuje doslova od první vteřiny, jako ve světě snů, je velmi vzrušující. Navzdory tomu, že hra je deklarována jako karta, různé tahů je prostě úžasná. A to pomáhá poskytovat svět fantazie a neuvěřitelné množství herních tahů.

Požadavky hry jsou velmi jednoduchá:

1.                        Přístup k internetu rychlostí ne menší než 500 K / sec.

2.                        OS - XP, Vista, 7 nebo podobný.

3.                        Paměť alespoň 1GB

4.                        Grafická karta a zvuková karta.

. 5.                        Minimální manažerské dovednosti typu solitaire hru.

Hráč najde něco pro každého - například sbírání karet a hrdiny, obchod s ostatními hráči hry, účastnit se turnajů, her a mnoho her. Eredan iTCG on-line - více než 700 karet, které zajistí nesčetné kombinace. A pak - všichni mechanici hry je navržen pro co jste se podívat na karty a jejich kombinací, a že změna

Pokud jste se rozhodli zapojit se do sběru, buďte připraveni na to, že budete muset hledat jednoduché a složité mapy, vzácné a běžné, a tak

Dokonce i dnes, miliony hráčů tráví mnoho hodin u karetní hry. A každý den tam jsou více a více. V Eredan iTCG registrovaný jednoduchý je také zdarma. Jediná věc, která může komplikovat trochu to - je absence ruské verzi. Budete muset hrát elementární znalost angličtiny.

Hra rozhraní je jednoduché, přátelský a zároveň intuitivní, takže není žádná práce, aby pochopili, co mají dělat a jak. Vývojáři se podařilo nejen vytvořit skvělou hru, ale zároveň poskytují vstup do něj dvěma způsoby - jednoduše zaregistrovat nebo vstoupit přes Facebook (Facebook).

Na začátku hry vám pomůže usadit se dívka Amnesia. A vzdělávací program se skládá ze tří kroků. Ale autoři tvrdí, že zvláštní pozornost by měla být věnována první krok. V tom do bitvy proti dvěma vlky je hrdina. Je to tady, musíme zjistit, jaké jsou otázky, a jak hrají. Za to, že byste měli jednat s rasami, protože hrdina může patřit do jedné z několika ras - lidé, elfové, zvířata, nemrtvý atd. atd. Kromě toho, každý znak je vázána na třídy. V jejich hře, příliš málo - zažil těžký bojovník, světlo prsty záškodník moudrý kněz. K dispozici je také cech, kteří jsou odpovědní za odborné dovednosti.

Druhá fáze přípravy bude muset bojovat s vojáky. Play Eredan iTCG Je také zajímavé, protože se vždy hrát se skutečnými hrdiny, poučit se z nich umění boje, a tak, aby jejich vlastní rozhodnutí, najít cestu ven z obtížné situace.

V Eredan iTCG hrát může být nekonečný, protože tam bude nejen shromáždit sbírku, ale také své vlastní balíčky, a tak kombinace atd. Navíc, hra store kupovat drahé a cenné mapy, rychle čerpána hrdinu.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky