Empire Universe 2

Alternativní názvy: Empire Universe 2

Herní Empire Vesmír 2 vytvořila prohlížeče založené na masivní online hru, kde si můžete vybrat svou vlastní cestu v galaxii. Budete si moci vybrat z 9 různých ras s unikátními vlastnostmi a statistik počínaje místa na galaktické mapě hře Empire Vesmír II . Sbírat 10 různých zdrojů přes důlní asteroidů a úlomků, nakonfigurujte 21 jiné kosmické lodi podvozek s více než 66 dílů - to vám umožní mít spoustu příležitostí k experimentování. S 146 různé technologie na výzkum této hry nemůže být vyhráli nebo prohráli. Tam je silný důraz na spojenecké hry Empire Vesmír 2 on-line , a důvod, proč byste se měli připojit k jedné z mnohé říše, nebo si vytvořit vlastní. Použijte své válečné lodě do boje v reálném čase bitvy proti stovkám hráčů soupeřova družstva a vojáků působit jako poslední linie obrany, kdy budou zničeny všechny vaše lodě Empire Vesmír [_2_ ] 2 on-line .

Můžete se stát učencem, pirát, válečník, obchodník a nájemný lovec ve hře Empire Vesmír 2. S více než 120 tisíc planet 10000 odvětvích, ve hře je dost místa pro všechny!

Před přehráváním Empire Vesmír 2, ujistěte se, že váš počítač splňuje systémové požadavky, jako jsou: frekvence procesoru - 2GHz , 1GB RAM, Grafická karta - 128 MB Připojte se do hry Empire Vesmír II nebere moc času a snadné:

1 .                   Na hlavní stránce vyberte položku "Registrace",

2 .                   Zadejte,

3 .                   Zadejte prosím platný e-mail;

4 .                   Zadejte bezpečné heslo,

. 5.                   Vyberte položku "Registrace" a Empire Vesmír 2 registrace je u konce.

Hra má charakteristické rysy. To je hra, která má jako první na světě 3D prostor grafický engine, který je použit JavaScript. Hra Empire Vesmír II nabídky bitva v reálném čase, stejně jako on-line zprávy o bitvách, 10 různých zdrojů, 21 různých kosmická loď podvozek 146 technologie. Kosmické lodě Empire Vesmír 2 on-line může být plně sestaven z 66 různých komponentů. Již postavené kosmické lodě mohou být rekonstruovány nebo upgradovat - velitelé vliv na sílu loďstva. Silný důraz hra Empire Vesmír 2 provádí odbory na podporu. Zarovnání (neutrální, průzkumník, válečník, pirát, obchodník, lovec) přehrávač založený na jeho stylu hry Empire Vesmír 2 on-line .

Hráči mohou být seskupeny do říší, můžete organizovat boj kampaně, planety lze vyhrát.

Budete Empire Vesmír 2 hry a uvědomit si, že za prvních 30 dní si můžete vytvořit svůj planetu, začít zkoumat, aby se zdrojů, atd. atd. V tomto okamžiku, vaše planeta bude plně chráněna, ale vaše flotily může být napaden. Po 30 dnech, ochrana Empire Vesmír 2 on-line je u konce, bez ohledu na to, kolik bodů máte.

Herní Empire Vesmír 2 vám dá možnost bombardovat lodě na povrchu, který může být napaden sond. Lodě na planetě zvané přiměřené a zahrnují opravy lodí, lodě obnovy, cévy.

Herní Empire Vesmír II vám poskytne s různými národy. Například Dzhamozoidy - národ, který žil v symbióze s sebou a jejich svět. Toto bylo prokázáno u loga, které odráží původ a jednotu lidu ve hře Empire Vesmír II . Veganiantsy jsou trochu památka vůle. Jejich metabolismus je výrazně odlišný od jiných plemen Empire Vesmír 2 on-line . Je známo, že lidé museli přizpůsobit různým klimatickým podmínkám, jak se vyvíjejí. Za tímto účelem, lidé byly organizovány ve spolupráci triviální Empire Vesmír 2 on-line .

Na jiných národů, se můžete dozvědět více o hraní Empire Vesmír 2 on-line !

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky