DV8

Alternativní názvy: DV8

Strategie vychází z budoucí herní DV8. To se budete cítit budoucí bojovník, bojující za mír, dobra, lidskosti. Na zemi, byl tam jeden hlavní město - Whitespire. Svět se obrátil vzhůru nohama, a nyní násilí, zlo, krádeže - vše je dovoleno zákonem. Ti, kteří ještě stále odolávat nový režim, tzv. poslat odkaz, kde někdo se porouchá a vzdát, a někdo pokračuje válku a snaží se udělat vše pro to, aby návrat do normálního života! Jako jeden z výtvorů Developer Plinga Play, DV8 on-line vyrobeny v nejlepších tradicích tohoto podniku. Dobrá grafika, zábavné hry, vzrušující příběh - nejdůležitější věc pro všechny fanoušky on-line her. Samozřejmě, že se ve větší míře, tato hra je určena pro mladší generaci hráčů, ale dospělí ji opakovaně viděli.

Je-li to alespoň jednou, co jsem hrál jakoukoli hru Plinga, začněte na účtu projektu, pak se rychle potěšit - pro registraci vám bude snížen na minimum. Přesněji řečeno pro vás registrační proces byl čas, kdy jste se zaregistrovali do systému poprvé, můžete se jednoduše přihlásit a začít hrát. Pokud jste začátečník, pak buďte připraveni na to, že pro vás DV8 registraci je zapotřebí, ale v budoucnu budete moci přihlásit do jakéhokoli Plinga-hry základě těchto údajů.

1. Přímo ve středu herní obrazovky před vámi je formulář pro registraci. Navzdory tomu, že myslivost není přizpůsoben pro ruští hráči budou rozumět vše zcela jednoduché.

2. Systém se nechá zaregistrovat pomocí účtu na Facebooku.

3. Pokud dáváte přednost standardní zápis - v horním řádku s názvem "E-mailová adresa» zadejte svůj e-schránky.

4. Dále v "Heslo» nahrávat své vlastní jedinečné heslo. Zkuste si vybrat heslo, které si mohl bezpečně chrání váš účet před hacking, a můžete bezpečně hrát hru DV8.

. 5. V souladu "Uživatelské jméno» muset zadat své uživatelské jméno, které chcete použít ve hře, v budoucnu se bude používat ve většině her, kromě případů, kdy by mohlo být dále pojmenovat postavy.

6. Že systém nepochyboval dobrotu vaše záměry a byl přesvědčen, že hra vám dává přístup ke skutečné osobě a ne bot, musíte souhlasit přijmout pravidla a uživatelské ujednání, jinak nebudete moci hrát DV8.

7. Chcete-li do té doby se přihlásit k odběru e-mailového zpravodaje na systému klíště "Souhlasím s podmínkami ...", pokud ne, pak přeskočte na řádek.

8. Všechny náplň, stiskněte tlačítko «Registrace».

To je zajímavé a vzrušující hra, která vám pomůže projít svůj volný čas. Hrát zdarma DV8 může být kdokoliv. Tak se zaregistrovat, hrát, jít do hry každý den a získat bonusy ze systému po každých pěti dnů. V této hře si můžete zlepšit své sociální sítě přátele nebo nové známosti společnosti Plinga. Pospěšte si, budete potřebovat bojovníka za spravedlnost

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky