DreamFields

Alternativní názvy:

Game Dreamfields - jeden z představitelů roztomilé série her od Plinga Play. Určitě více Dreamfields je určeno pro mladé zástupce geymerskogo třídy, nicméně, a dospělí hráči mohou uvolnit tím, že hraje tuto roztomilou a dobrodružnou hru. Dreamfields online je poněkud připomínající obyčejné a miloval mnoho aplikací na Facebook nebo Twitter stránce. Ještě realističtější si představte, co od hry očekáváte, můžete jej vyzkoušet kliknutím na tlačítko "Vyzkoušet" v dolní části formuláře pro autorizaci. Mimochodem, jazyk herního designu může být změněn ze standardní angličtiny na více srozumitelný s našimi krajany Rusky. vlajka) a změnit ji na ruštinu.

Chcete-li vidět úplnější verzi hry, musíte se zaregistrovat. Přesně tak Dreamfields kontroluje stejně jako mnoho jiných online her je povinné. Registrovaní uživatelé získají přístup k dalším možnostem hry a bonusům.

1. Chcete-li zahájit registrační proces, musíte vyplnit formulář, který najdete přímo uprostřed herní obrazovky.

2.

3. Pokud stále upřednostňujete tradiční metody registrace, zadejte do pole v horní části formuláře, nazvanou E-mail, svůj e-mail.

4. V následujícím řádku zadejte heslo pro přihlášení k osobnímu účtu. Pokuste se vybrat více či méně náročné hry Dreamfields byl v bezpečí a váš účet mohl být napaden.

5. V řádku "Uživatelské jméno" zadejte svou přezdívku, abyste měli přístup k systému během hry.

6. Chcete-li přijmout podmínky hry, zaškrtněte příslušný řádek.

7. Pokud se rozhodnete objednat korespondenci od správy, pokud nechcete přijímat zprávy, ponechte místo pro zobrazení prázdné.

8. Všechna pole jsou vyplněna? Klikněte na zelené tlačítko "Registrovat".

Pokud jste v Dreamfields hrát z vašeho účtu ve Facebooku, pak seznam zobrazí svým přátelům kamarády, kteří také nainstalovali a hrát Dreamfields.

V průběhu hry vždy nabídnete stále více úloh a úkolů, které se nebudou nudit. Dokončení úkolů navrhovaného systému, můžete získat bonusové body. A tato hra s láskou jistě nenechá nikoho lhostejně

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky