Dragon Born

Alternativní názvy: Dragon Born

Herní Dragon Narodil - je bezplatný prohlížeč-založené hry, události, které se vyskytují na ostrově Solstheim, která je velmi podobná hře Skyrim. Jakmile hra Dragon Narodil Online. Obránci Relinduna začne útočit vás sektáři, kteří vám považují za zrádce a chtějí vás zabít na rozkaz Miraaka. Potom se přesunete na ostrov Solstheim zjistit, kdo to Miraak, a jak to můžete zastavit.

Před přehráváním Dragon Narodil , ujistěte se, že váš počítač splňuje systémové požadavky, jako jsou: frekvence procesoru - 2GHz , 1GB RAM, Grafická karta - 128 MB Připojte se do hry Dragon Narodil nebude trvat hodně času a snadné:

1. Na hlavní stránce vyberte položku "Registrace",

2. Zadejte prosím platný e-mail;

4. Zadejte bezpečné heslo a zopakovat;

.

5 Zvolte "Odeslat", a Dragon Narodil Registrace je u konce.

Solstheim Island je docela velký. Obsahuje tři hlavní města, kde se můžete setkat se s lidmi a provést úkoly, existuje více než 40 dalších umístění na mapě, včetně zřícenin, loupežník tábory, jeskyně, kde si můžete dělat svou práci, nebo jen prozkoumat jim za zájem [ _3_] Dragon Narodil Online .

Hlavní úkol hry Dragon Narodil se skládá ze sedmi questů. Když přijedete na ostrov Solstheim, zjistíte, že tam jsou lidé trochu zmatený. Budují svatyně Miraaku, ale nevím proč, a že slyšel o Miraake, ale nevím kde. Takže musíte nejprve osvobodit lidi Dragon Narodil Online Miraaka od vedení, pak byste se měli podívat na energie potřebné k můžete ji vyhrát. Legrační, že poslední část zahrnuje sledování nějaké síly a jezdit na draka, která by měla přijít na mysl každému, kdo splnil hlavní úkol Skyrimu.

Mnohem hry Dragon Narodil spojeny se studiem černých knih. I když hledáte informace o Miraake, se dostanete do nějaké černé knihy, z nichž každá vás zavede do apokryf, království prince Hermaeus Mora. Můžete také získat bonus pro každého černou knihu, kterou četl v Dragon Born Online , a tyto bonusy patří užitečných věcí jako je například odstranění přátelským ohněm proti následovníkům a je schopný svolat obchodníka, takže můžete prodat položky, pokud máte přebytek.

Bohužel, tyto přídavky byly omezeny na Dragon Narodil Online , takže se nic nezmění v hlavní části hry.

Budete Dragon Narodil hrát a vidět, že hra je zaměřena více na střední vrstvy hráčů. Některé souboje mohou být závažné (hlavně proto, že magie odpor postava je minimální), a postava musí mít své zbraně, a ne umřít před posledním boji proti Miraaka. Pokud máte nějaký znak Dragon Narodil Online , který může porazit draka, budete moci hrát [_2_ ] Dragon Narodil bez jakýchkoliv problémů.

Obecně platí, že hra Dragon Narodil Online. Obránci Relinduna docela dobře vyvinuté. To obsahuje mnoho bonusů, některé velké a malé, a když ne všichni z nich pracuje docela dobře, alespoň některé z nich mohou získat hodnocení "A". Zejména to může být nazýván černou knihu a studovat apokryfy, a některé questy Dragon Narodil Online .

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky