dino Storm

Alternativní názvy: Dino Storm

Dino Storm online - browser-based multiplayer hra o dinosaurech. Stvořitel velkolepé akce je společnost Splitscreen Studios. Co je tak zajímavého nám připravil vývojářů? Než se objeví úchvatné fotografie ve 3D s volně žijících živočichů a putování po okolí kovbojů osedlaní dinosaurů. Můžete sedět hrdě na jednom z dinosaurů a zvládnout laserovou zbraň určená k ochraně proti nepřátelům. Cestování Dinovillyu slibuje, že bude fascinující. Chystáte se na expedici, měli byste být dobře připraveni, protože nebezpečí může číhat na každém kroku. Budete navštěvovat různá místa, naučit se mnoha kaňony. Na cestě potkal Bandit klany, s níž k boji shlestnutsya. Proto, budete vydělávat fantastické pověsti mezi obyvateli na světě. Také turistika přinese vám více vzrušující dobrodružství od sebe a zisky. V prostředí, je vždy možné sehnat cenné věci. Nalezeno kořist můžete použít buď sami, jak bylo zamýšleno, nebo prodávat na návrat do města a stala ještě bohatší. Hromadí zlato, je čin, a pokusit se získat uznání a někdy je váš nejlepší hodina! Je možné, že v průběhu času se stanete šerif města a aby všechny své sny!

Začátek hry umožňují Dino Storm registraci. Jakmile je dokončena, budete převezena do barevných herních míst. Mimochodem, registrační proces je poměrně jednoduchý. Je třeba vstoupit do speciálních polí e-mailu a hesla. Pak se podmínek použití a klikněte na "Zaregistrovat". Můžete vytvořit účet na oficiálních stránkách hry, nebo vstoupit do ní pomocí dostupných sociálních sítí (Facebook, VKontakte, pošta ru, spolužáci, twitter). Začněte hrát Dino Storm mohl být kdokoliv. Systémové požadavky jsou nízké, a proto jsou vhodné pro herní i počítače s průměrnými parametry. Tak si pospěšte se připojit!

Takže, hra Dino Storm umožňuje pěstovat své vlastní drak a řídit jej. To je to, co si přejete jako první. Ale postupně se otevře lákavou perspektivu. Vzhledem k tomu, v blízkosti Dinovillya být mnoho zlaté doly přijde čas, kdy budete cítit sílu převzít jeden z nich. Jen si představte, kolik si může dovolit, jak se zlata se! Ale i když to není možné, a co můžete udělat banální loupeže. Mimochodem, když zbohatnout sami by měli mít na pozoru před zloději. Můžete se také užitečné procházku, během které má všechny dobré. A budete mít všechny šance na obranu sporné budovy a nakonec se stal vlastníkem postavitelnogo tábor hromadit bohatství a mají vynikající pověst. Ať už jste udělali, počínaje Dino Storm hru, můžete to udělat se svými přáteli. Vytvořte si klan a zapomenout na všechno o samotě. Věřte spolu nejen zajímavé, ale i spolehlivější. Tak, jak můžete říct, že byste se měli snažit udělat kariéru. Samozřejmě, pokud nemáte ambice, hodit takový podnik, a užít si život prehistorických tvorů. Ale v případě, že myšlenka je přelézt ostatní hráče láká vás, snaží se vyhrát více uznání a zkuste spustit na šerifa. Kdo ví, možná se štěstí? Vysoký příspěvek přináší některé výhody. Jdi do toho!

A samozřejmě, měli bychom říci pár slov o dinosaury. Mezi nimi jsou masožravci a býložravci. Každý dinosaurus je jedinečný, ale stává vlastníkem některého z nich, bude sledovat parametry jako životaschopnost, sílu a vytrvalost. Máme seznam druhů dinosaurů, které jsou k dispozici pro zkrocení. Tento Tyrannosaurus, Tsentrozavr, Brachiosaurus, Karnotavr, Tselofiz, Pahitsefalozavrid a Parazaurolof. Chcete-li jet na jednom z nich - jedinečný zacházet! A další překvapení, zvyšují šance na dinosaura povolený implantáty. Například, proč nepoužít implantát vitalitu, sílu, obratnost, vytrvalost, nebo nějaký jiný?

Můžete spustit Dino Storm hrát online zdarma nyní zažít vzrušení. Hra je opravdu různorodé, rozmanité, dynamické a návykové. A za účelem ověření to, stačí navštívit tento svět her! Příjemné zážitky!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky