Diablo 2

Alternativní názvy: Diablo 2

Diablo 2

Diablo 2 hra je pokračováním první části hry Diablo. Tato hra je navržena ve stylu akce.

Na začátku hry si musíte vybrat vytí znaků tříd, z nichž každá se vyznačuje vlastními schopnostmi a vlastnostmi. V průběhu hry budete muset vytvořit svou postavu, zvýšit jeho výkon. Hlavním cílem hry je zničit monstrum s názvem Diablo. Jakmile ji zničit, budete mít možnost zahrát si na složitější úrovni.

Download Diablo 2 můžete z oficiálních stránek hry, nebo s ventilátorem-site. Můžete si také zahrát Diablo 2 zdarma ke stažení přes torrent souboru.

Můžete se zdarma registrovat v Diablo 2. Chcete-li zaregistrovat on-line, musíte zadat:

1) své jméno a pohlaví.

2) E-mailová adresa a datum narození.

Diablo 2 Znaky jsou rozděleny do sedmi tříd. Hrajte Diablo 2 můžete použít jednu z postav:

1) Amazon - má magickou moc, zná kouzla. Když úroveň zdraví zvyšuje rychleji než manu. Paže - IT kopí, šipky, luky a šípy.

2) Necromancer - je znak, který má černá magie. To mu dává možnost volat mrtvých kostlivce a golemy. Také se může použít kletbu, která může oslabit soupeře. Mají vysokou úroveň energie a schopnosti, jsou však na nízké úrovni - vitalita a pevnost. Mann se zvyšuje mnohem rychleji, než zdraví.

3) Barbarian - je znak, který používá boj bitva pláče. On je silný jen na melee. Nejlepší je poradit se dvěma zbraněmi najednou. Barbar může zničit nepřátele a uplatnit své super-jumping. Energie je slabá, ale síla a vitalita jsou na vysoké úrovni. Zdravotnictví roste mnohem rychleji než počet many.

4) Paladin - je znak, který má auru. V jeho zájmu patří ochranný a urážlivé auru. Jeho zbraně jsou silné údery. Palladin mají málo energie, ale síla a vitalita o opaku. Zdraví a krupice vlastně roste stejně.

5) Kouzelnice - je znak, který má prvky. Ona je podmíněno: blesky, ohněm a chladu. Velmi vysoký výkon na energie, čarodějnice a agility. Nicméně síla a vitalita jsou na nízké úrovni. Manna dvakrát, než je počet zdraví.

6) Assassin - je velmi ošidné charakter. To může způsobit jeho stín a pasti se svými kouzly. Zdravotnictví roste mnohem rychleji než počet many.

7) Druid - je univerzální charakter. Na jeho rozkaz jsou zvířata a ptáci. Dokáže přeměnit bestie. Kromě něj při splnění těchto dvou prvků: oheň a zima. Krupicová roste mnohem rychleji, než zdraví.

A tak začít hrát, musíte se nejprve Diablo 2 herní klient ke stažení, a pak ji nainstalovat. A pak, hra Diablo 2 vám dá spoustu nezapomenutelných emocí, které můžete sdílet se svými přáteli.

Hra Diablo II - jen pro skutečné, statečný hráči.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky