Crystal Saga

Alternativní názvy: Crystal Saga

Herní Crystal Saga je prohlížeč- MMORPG hra. To není jen otevřít vám neomezené virtuální svět, ale také prokázat detailní a fascinující příběh. Hráči CS Hra může zúčastnit jednoho z nejrůznějších denních aktivit a soutěží. Můžete si vybrat jednu z pěti tříd, a pak bojovat s monstry, a může chtít najít poklad, nebo mít domácího mazlíčka.

Před přehráváním Crystal Saga , ujistěte se, že váš počítač splňuje systémové požadavky, jako jsou: frekvence procesoru - 2 GHz, RAM -1 GB Grafická karta - 128 MB Připojte se do hry Crystal Saga nebude mít moc času a snadné:

1. Na hlavní stránce vyberte položku " podepsat »; [ _17_]

2. Zadejte své uživatelské jméno,

3. Zadejte bezpečné heslo a zopakovat;

4. Zadejte prosím platný e-mail;

.

5 Napište datum narození;

6 . vyberte " Přidej » a Crystal [_3_ ] Saga Registrace je u konce.

Crystal Saga on-line vám dává příležitost prozkoumat svět pokladů, podívat se na cenné předměty a vzít život monstrovv chatovat se svými přáteli. V Crystal Saga bude velmi zajímavé hrát, protože hra je obrovský hit v Číně, protože to dává příležitost učit čínskou kulturu a historii.

Graficky hra je založena na Crystal Saga barevné anime stylu, od přírody, a monstra a dokončovací zařízení. Do jisté míry může hra přilákat nejvíce hráčů do 25 let. Pokud jde o herní Crystal Saga on-line je zajímavé a vzrušující.

Bezprostředně po přihlášení se hráči stanou studenty, aby si rychle čerpací zkušenosti pro jejich odměnu. Po ukončení některé důležité etapy Crystal Saga on-line , hra začne zkoumat dungeony a bojovat. Je třeba poznamenat, že všechny úkoly jsou úzce spojeny s hlavní děj CS hry. Například, pokud chcete projít každodenní úkoly, jako je blahoslavený Bath, například, měli byste dodržovat pravidla hry Crystal Saga on-line , dokončit questy. Stejně jako většina volných Asijské hry, hry Crystal Saga obsahuje také automatický výpočet trajektorie systému, ve kterém hráči provede pouze na cílovou NPC k vaší cílové destinaci. CS Hra spojuje také s životním prostředím, zejména sekvence fantazie (mapy) s účastí svých hrdinů.

Každá třída má určité dovednosti (Bright Stream, stín, Triple úderů), můžete se naučit, takže hrát hru Crystal Saga je podmanivý. Můžete si starosti, pokud chyba ve výběru datum svého vývoje dovedností. Budete mít možnost reset skill body v blízké budoucnosti CS hry. Po obdržení nové dovednosti, můžete pomocí myši přetáhněte ji na panel nástrojů Rychlý přístup, a vaše dovednosti budou v dolní části obrazovky pro rychlý přístup. Když budete bojovat s monstry, váš útok bude automaticky použita ve hře Crystal Saga. Můžete umístit cokoliv útoku slot dovednosti ve výchozím nastavení.

Jeden z nejlepších funkcí hry Crystal Saga - příležitost pro všechny postavy mít pár křídel v bitvě. Tyto křídla, můžete aktualizovat a použít k dalšímu zlepšení výkonnosti hrdiny.

Pokud jste vážně zraněných či mrtvých Crystal Saga on-line , máte dvě možnosti: být znovuzrozen na místě (krystal), nebo se oživit ve nejbližšího města zdarma.

V prohlížeči MMORPG hra Crystal Saga on-line můžete navštívit jedinečný svět. Otevřete a prozkoumat širokou škálu předmětů a zbraní. Sousední skupiny a zničit barbary a divoká zvířata, po obdržení vybavení a slávu. Když zkrotit domácí zvířata k dispozici, budou pomáhat v boji hry Crystal Saga.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky