Crossout

Alternativní názvy: Crossout

Crossout hry: Svět bez kompromisu

Crossout je jedinečná nová akční hra MMO, kde se akce odehrává v bláznivém post-apokalyptickém světě. Jste obklopeni zničeným městem, které bylo jednou prosperující metropolí. Teď leží v troskách a bojové stroje, které jste vytvořili s vámi a jinými hráči, jsou kolem labyrintu prázdných ulic.

Vy jste čekal současný design kancelář, která by sama měla směřovat. Každý hráč má vlastní dílnu, ve které vytváří zázraky, oddělený materiál, který shromažďuje impozantní auto a pak jej oživuje. Jen si představte otevírací potenciál tohoto povolání!

Destruktivní umělá válka

Start Crossout hrajte k boji kvůli válce. Vaše poslání je jasné - střílet a vyhrát, přežít v prostoru, kde nezůstávají lidé. Pouze stroje s monstrózními zbraněmi stále bojují, řízené jejich vlastní myšlenkou.

Budete muset stáhnout Crossout a začít pracovat na navrhování modelů vašich vlastních strojů a vybavit je:

  • Bronay
  • Zbraně
  • Zemkněte dál
  • Kola
  • Anti-gravitační platforma

Každý detail, který musíte vyvíjet sami, ať už jde o raketomet, kulomet nebo motorovou pilu a vrtačku. Připojte fantazii a přijít s jedinečným vybavením, abyste se stali silnějšími soupeři. Nyní jste vůdcem ocelových samohybných vojáků, kteří neznají strach, pohybují se proti nepříteli, obklopují jej a zničí.

Postarejte se o detaily pro melee a pohybujte se. Nedá se zamezit těsnému kontaktu, a pokud je pancíř vybaven náhradními "překvapeními", bude pro vás snadněji odolat a odpuzovat nápor. Bude to také "bouchat" nepřítelem mnohem bolestněji a zbavit se užitečné věci z jeho auta, zbavit jej výhod a ochrany. Budete potřebovat auta pro lehčí a těžší vozidla pro různé úkoly. Někteří budou provádět rychlé manévry a průzkum, zatímco další silné síly budou staženy.

Interace s hráči

Vylepšené a jedinečné návrhy mohou být nabídnuty jiným hráčům v aukci. Jedná se o vzájemně prospěšný obchod, kde každý prodává své vojenské výtvory. Buďte kreativní a odvážní, aby váš produkt byl v poptávce. Také položky mohou být po bitvě vyzvednuty na hřišti. Zařízení, které jste zničili, ponechává spoustu užitečných, cenných věcí a tak, aby nezmizelo, a nedostane se k ostatním, kteří chtějí profitovat, vyzvednout je rychleji.

Připojte se k iPlayeru Crossout a zahajte boj s hrozivými obrněnými transportéry. Jeden výstřel může zničit nepřátelskou zbraň nebo poškodit obranu, což sníží jeho bojové vlastnosti. Zpočátku úroveň výkonu nebude fungovat co nejvyšší, ale jak získáte zkušenosti a získáte body, budete moci pumpovat a vylepšovat své samohybné zbraně. Máte všechny možnosti stát se silným protivníkem:

  • Výroba inovativních strojů
  • Účastí a temperováním v bitvách
  • Výběr sbírky nebezpečných zbraní
  • Prodává vzácné artefakty za vysokou cenu

Jedná se o zcela nový přístup k vytvoření herního světa. Dokonce i krajina s chátrajícími budovami vypadá atraktivně. Připravte se s opanovými stroji, zajistěte skutečné zastoupení baletu smrti, rozmíchejte na ně, chytře překonáte sutiny kamení, labyrinty zbytků zdi, otevřené pole, kyselé bažiny. Boj sám o sobě vypadá velkolepě - skřípání kovu, jiskry jako ventilátor, hromady země pod koly.

Když jsou první minuty v herním prostoru, jsou nabité vzrušením a touhou začít brzo hrát. To přispívá k originálnímu příběhu, populárnímu žánru, skvělé grafice, neobvyklému přístupu k vývoji událostí a zajímavým speciálním efektům.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky