Company of Heroes

Alternativní názvy: Company of Heroes

Dnes amatéři strategická střílečka Company of Heroes byl poněkud odsunut do pozadí v očekávání nového druhé části. Ale neměli bychom zapomenout na všechny úspěchy, je první část projektu. Koneckonců, jeden z mála se jí podařilo vyhrát ocenění horlivých herních kritiků. Developeři nemají opustit své potomky starat sami o sebe a neustále si dopřát hráčům nové přírůstky do zajímavých a poutavých misí. Trouble mnoho firem rozvojových hry o válce je to, co dělají všichni příliš tragický. CoH hru přímo přiřaditelné vojenských strategií, úspěšně podařilo ztělesnit vážnost doby a nepřehánějte to s tragédií. Nakonec, není nevhodný pro hráče, protože z počítače s nepříjemným sedimentu, je to jen hra počítač.

Tento projekt lze nazvat opravdu krásná i přes hrůzu času, který je zobrazen v něm. Ve skutečnosti, tvůrci hry se podařilo udělat nemožné - nový zajímavý projekt na zdánlivě banální téma (nemožné na vědomí skutečnost, že 80% z dobrých her rozvíjet témata války).

Chcete-li spustit hru, Company of Heroes bude muset pre-buy. Náklady na hry na oficiálních stránkách dnes je asi 40 dolarů. Hlavní podstatou hry - vývoj. Budete muset masivně stavět budovy, a následně zlepšit jejich strukturu. Kromě toho, vaše postava bude mít možnost těžby zdrojů - není zrovna typické řešení pro vojenské strategie. A, samozřejmě, najdete spoustu míst spočívá především v zachycení kontrolních bodů.

Téměř všechny významné události předcházela válce v Company of Heroes. Video se podobají jejich rozsah a obsah se podobají americké válečné filmy. Určení bar vedle videa, tvůrci hry museli vydržet plnou filmovou hru až do konce. To je důvod, proč hrát, občas máte pocit, že účastník ve filmu.

Jakmile si můžete stáhnout Company of Heroes, uvidíte sami, že většina misí, jež pro jednotlivé trasy, něco jako příběhy z amerického filmu.

Ve všech vývoji projektu bude přímo záviset na vašich rozhodnutích a prováděných strategií. Tak, aby jeden špatný pohyb, můžete přijít o několik desítek postaven jednotky a naopak. Mnoho hráčů se nelíbí tento vývoj, a naopak najdeme v tomto konkrétním kouzlo, což způsobuje vážnější o hře obecně a rozvoje strategií, zejména.

Chcete-li stáhnout hru Company of Heroes můžete jednoduše přejít na oficiálních stránkách hry. Před vámi očekávat vážnou hru, kterou můžete, abyste se nenudili na dlouhé zimní večery.

A neměli byste zmást skutečnost, že hra Company of Heroes zdarma, dokud se vám podaří. Tento projekt je opravdu stojí za požadovanou částku, nebudete litovat!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky