Command & Conquer

Alternativní názvy: Command & Conquer

Command & Conquer Online - skvělý multiplayer strategie browser hra s prvky MMO. To je vesmír, kde boj za varu nejcennější energie - Tatsid, že ukradl odvážné mutanty velitelství GDI. Nyní se dvě frakce, které spolu příliš smířeni, nuceni pracovat společně na vítězství z nešťastné Tatsid zapomněl. V obrovské pyramidy v centru města světa zákeřné potvory schovali tento zdroj a snažila se pustit perzistentních hráčů. Ale protože energie Tatsida podporuje vojenskou techniku, obyvatelé Command & Conquer on-line připraven jít do toho jen proto, aby si to. Vyberte si, na které straně bude hrát Command & Conquer a snažit se vyhrát světovou nadvládu. Můžete se připojit k Radě Globální zabezpečení nebo na Bratrstva NOD. Ale navzdory tomu, ve kterém se bude skládat, neotáčejte z cesty vedoucí k cíli - k pohybu z předměstí do centra na světě, než akumulovat více zdrojů a získat vliv v drsném virtuálním prostoru.

Command & Conquer hra bude k dispozici po vytvoření účtu na oficiálních stránkách. Registrace Command & Conquer vyžaduje následující položky:

 • E-mail
 • Password (opakování)
 • Jméno hráče
 • Narozeniny
 • Stát
 • Language

Tady si můžete udělat předplatné na vzrušující novinky. Také, musíte souhlasit s pravidly a zásadami ochrany osobních údajů. Samozřejmě, můžete si zdarma stáhnout Command & Conquer. Ale když je to žádoucí. Ve skutečnosti, hra funguje bez instalace klienta. Hlavní věc - moderní prohlížeč, který podporuje HTML5. Kromě toho, že je určitý seznam minimálních požadavků na systém pro hru. Chcete-li hra není buggy, musí váš počítač splňovat následující parametry:

 • OS Windows XP / Vista ( Service Balení 1) 32-bit
 • Dual-core procesor ( Jádro 2 Duo 2,4 GHz nebo Athlon [_2_ ] X 2 2,7 GHz)
 • Kompatibilní s DirectX 10. 1zvukovaya mapa
 • Grafická karta s 512 MB paměti je kompatibilní s DirectX 10. 1
 • RAM 2 GB Pevný disk 20 GB

Play Command & Conquer vám začít v malém. Někde na okraji budete přidělovat 6 akrů půdy, které mohou být použity pro budování databáze. Můžete se zapojit do prvních 6 dnů vybudování důležitých objektů, bez obav, že vaše iniciativy budou zničeny, nemají dostat silnější. V prváku nikdo nemůže napadnout. Tak tiše pracuje na zlepšení jejich majetky, a pak budou moci přemýšlet o postupující blíže k centru. V době, kdy území jde přes ochrannou kopuli, musíte být připraveni na obranu a útok. Je pravda, že první útok může pouze zapomenuta. Teprve s rozvojem se otevře přístup k více vážných bitev. Takže jste se nakonec přesunout do boje proti základnám, ale nakonec beze strachu, napadat jiné hráče. Pokud můžete dobýt nepřátelskou základnu, bude C & C hra potěší velký zisk v podobě užitečných zdrojů. Také vzhledem k dobytí rozšířit svou zemi. Ale pokud se rozhodnete zaútočit, a to selže, mějte na paměti, že riziko ztráty jejich hard-získal dobré.

Jaké zdroje navrhuje použít Command & Conquer zdarma? Tento Tiberius pro stavbu budov na základě jejich zlepšení krystalů vybudovat jednotek obrany a útoku, elektřiny, která se používá ve válce, a úvěry ze stavebního spoření výměnou za Tiberia a krystaly. Command & Conquer také hrát on-line, budete hromadit body výzkumu, velení a zásobování. Vše, co je nutné pro takové účely, jako je výzkum nových jednotek a struktur s cílem zlepšit bojové síly, schopnost produkovat útok. Ale je tu ve hře a speciální měnou tzv. fondy, které potřebují utratit skutečné peníze. Držitelé fondů mají právo provádět útoky jeden za druhým. To znamená, že soupeři nemají čas na zotavení, aby přiměřeně odrážely často opakované útoky. Ale vy jste něco, co by to mělo být! Můžete dobýt nepřátelskou základnu a těšit se z plodů své práce. A to je jen jeden příklad z výhod darovaných prostředků. Tato hra měna se otevře mnoho příležitostí, a opravdu tě posílí. Kromě toho, tento proces vývoje bude mnohem rychlejší.

Command & Conquer online hra neomezuje vás při výběru soupeře. Můžete dokonce soutěžit s členy jejich stejné frakce. Zde je v pořádku. Pokud nemáte někoho zasáhnout, přejít do útoku, a ukázat, co jsou schopni. Chcete-li vyhrát, musíte se naučit brát v úvahu různé faktory. Přispívá k úspěchu řádně vyvinuté strategie, mazaný taktiky, úspěšné umístění vojsk předvídavosti v umístění stavby na svém území, a další. Pouze ti, kteří se na kloub všem kombinovat budou moci dostat k srdci světa, ovládat a užívat si jeho význam.

Pokud jde o spojenectví, Command & Conquer hra prohlížeč umožňuje spojit nejen s nativním frakce, ale také s hráči opačné straně. Společně můžete dělat mnohem víc. Ujistěte se, že stejné bezohlední monstra se třesou strachy, a ostatní hráči Respektujeme vaše spojení! Zacvičte si s kamarády závratnou výkony! Předpokládejme, že máte to štěstí, aby si uvědomit, koncipované plány!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky