Kód Lyoko

Alternativní názvy: Kód Lyoko, Kód Lyoko Kód Lyoko

Game Code Lyoko - zdarma, sociální a vzrušující v žánru RPG. Na první pohled se může zdát, že hra Code Lyoko on-line docela divný. Ale je nutné pochopit podstatu a ukázalo se, že vše je snadné a jednoduché. Hodně kmen nemusíte se. Hlavní zaměření na hru.

Aby nedošlo k zatížení procesu hry a v tomto procesu neměla utéct na špatný spustitelný nebo něco takového, prosím, porovnat systémové požadavky na nastavení vašeho počítače. Nic složitého to, jen aby měli dost

• průměrné parametry počítačového systému;

• Připojení k Internetu;

• klávesnice;

• myš.

Jak je to tak. Jako již můžete začít hrát hru Code Lyoko, ale pak je tu překážka v cestě - Code Lyoko zaregistrovat zde příliš, vše rychle a snadno. Doporučujeme si jen zkontrolovat své údaje a pamatovat si, že není distribuovat své heslo. Postup je následující:

1. navštivte oficiální stránky hry Code Lyoko;

2. klikněte na ukazatel - hrát;

3. vyberte možnost - registrujte se zdarma;

4. zadejte svou e-mailovou adresu,

. 5. vytvořit heslo, sestávající z ne méně než šest znaků

6. Pokud souhlasíte s pravidly používání hry, pak zaškrtněte příslušné políčko pro to,

7. pak klikněte na - registraci.

Nyní lze přistoupit k zábavě, a začít hrát Kód Lyoko.

Už jste někdy - někdy si představit svět, který existuje na druhé straně světa. To je v této hře budete navštěvovat v paralelním světě. Stejně jako nic zvláštního, ale příběh začíná s tím, že obyčejní studenti, kteří se rozhodli jen objevovat, narazit na nádherné stvoření, monstra. Je třeba přežít. Zdá se, že jste jedním z nich. Kdo přesně - můžete si vybrat. Kód Lyoko herní tvůrci jste výběr ze čtyř stran:

• Ulrich;

• TL;

• Yumi;

• Jeremy.

Stejně jako v každé hře, všechny postavy mají své vlastní individuální charakteristiky. A vaše herci. Všichni jsou jedinečné, každý svým vlastním způsobem, každý z nich má své schopnosti, nutí dosažení každého konkrétního úkolu.

Ve své právo hrát různé herní módy, při plnění různých úkolů, hraní her. K tomu dostanete odměnu. Vaše postava se obratně spustit, přejděte zatáčky hravě reagovat na neobvyklé situace. To vše budete dělat rychle. Stejně jako v každé hře, nemusíte jen hrát, a pečlivě promyslet všechno, si myslíte, že jako stratég. Ale to není moc unést, protože to není tak složité, jak by se mohlo zdát.

Hra Code Lyoko na trhu poměrně dlouho, není veterán, samozřejmě. Grafika trochu primitivní, ale kvalita jeho úroveň, jasný, způsobuje takové pozitivní pocity. Hudba je specifická, ale stále nekončí hru.

Hra byla vytvořena bez věkového omezení, ale přesto, pokud si myslíte, že dobře, je ideální pro mladé lidi.

Zdá se, že vše je jasné a známé. Uvolněte se a nechte hrát. Nyní můžete přistoupit k herním procesu. Jsou na vás čeká zde. Užijte si hru!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky