Město Steam

Alternativní názvy: Parograd

Herní Město z Parní je browser hra, ve které si můžete prohlédnout svět, zničení technologie . V COS hra vám bude nabídnuta možnost výběru ze čtyř tříd: Archer, Průvodce, channelers a dozorce. Budete hrát hru Město z Parní a být schopen podílet se na své vlastní v jedné z devíti závodů! Strategie vám poskytne příležitost předat velké množství questů, bojovat hrozné příšery, a město vám poskytne spoustu cestování a dobrodružství!

Před přehráváním Město z Parní , ujistěte se, že váš počítač splňuje systémové požadavky, aby jako: frekvence procesoru - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB Připojte se do hry Město z Parní nebude mít moc času a snadné:

1. Na hlavní stránce vyberte položku " Vytvoř účtu »; [ _23_]

2. Zadejte své uživatelské jméno,

3. Zadejte bezpečné heslo a zopakovat;

4. Zadejte prosím platný e-mail;

.

5 Napište datum narození;

6 . vyberte " Přidej » a Město [ _3_] ze dne Parní Registrace je u konce.

COS hra - to MMORPG Strategie prohlížeč. Budete začít svou cestu kolem Nexus , kde jsou střediska dungeony a questy. City of Steam online события se vyskytují v tajemném světě s komplexní a bohatou historií. Svět je ve velkém nebezpečí. Můžete si vybrat znak z 10 závodů (orků, lidí, trpaslíků, elfů, s dílčích závodů první tři z nich) a čtyři třídy, takže Město z Parní hra se nikdy nudit! Třídy jsou navrženy tak, aby známých archetypů, tam je také strážcem, čarodějové, specialista melee Mágové elementární šipky na pohybovaly a kněze.

Kouzelníci - tito hrdinové jsou vztek z prvků, které jsou schopny řídit na nepřátele Parograd hry. Rozmanitost ledu, ohně a blesku jim umožní používat širokou škálu taktických možností.

Arrows - tito hrdinové mají určité cíle, své dovednosti - přesnost, ale také mají různé schopnosti v oblasti požární podporu Město z Parní on-line .

Keepers - tento tisícileté dědici bojových umění, se strážci první linii obrany ve hře soupeřů Město z Parní [_1_ ].

Channeler - hrdinové, které se pohybují mechanismus, aby své spojence v boji proti harmonii potrestat nehodné oslepující záři a obnovit svou víru v Město ze dne [ _2_] Parní on-line .

Hedlendery - lidé jsou pragmatičtí, zabývající se pozemní průmyslu.

Avena - lidé původně z ČR Avenos odpovědné, vzdělané, kteří dávají přednost patriarchální společnosti COS hra.

Osteny - že věřící lidé, jejich kultura je stále rozpolcený mezi kostelem a král.

Stoigmari - to jsou lidé, kteří jsou známí pro své bojové umění, práce, v COS hry.

DRAUG - hrdinové, kteří žárlivě zachovávají své bohatství a vliv šlechtických domů, nemají rádi opustit své staré statky.

Riven - to šlechtici, kteří hledají štěstí a slávu v boji, a vysoká společnost a vláda používá k oslavě své staré domy v Město z [ _3_] Steam on-line .

Goblins - zelené pletí bytosti, nejrychlejší, nejvíce mazaný a nejmenší ve hře Město z Parní .

Hobbes - je disciplinovaní lidé s dlouholetou vojenskou tradicí.

Orkové - to je nejsilnější znaky COS hra.

Město z Parní on-line je zajímavý a podrobný popis světa ve stylu steampunk. Graphics, na druhé straně, je to trochu hrubý na moderních standardů. Kromě toho, že nastavení hry Město z Parní spíše omezený, protože si můžete vybrat pouze barvu vlasů a účes možnosti, a také položky, jako jsou brýle a čepice pro charaktery. Druh zbraně a oblečení se zdá být na základě vašeho výběru třídy a rasy ve hře Město z Parní , tak zatímco, jak střelci používají pouze štít a zbraň, jiné jsou k dispozici pouze dvě pistole.

Je jasné, že hra Parograd je ve vývoji a může hodně změnit, například když vytvoříte charakter přizpůsobení.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky