Borderlands 2

Alternativní názvy: Borderlands 2

Procesor: Core 2 Duo / Athlon 64 X2 2. 4 GHz

RAM: 2GB

Grafická karta: GeForce 8500/Radeon HD 2600

Místo na disku: 13 GB

Borderlands 2 - pokračování populární first-person střílečka s dostatek příležitostí v rozvoji charakteru s mnoha modifikovatelné parametry. To je její odlišnost od ostatních střelců a dělal hra tak populární, že vedla k adaptaci hry pro širokou škálu platforem, konzole, osobní počítače, byl také vydán verzi Borderlands 2 MAC OS.

Plot

Hra Borderlands 2 nás zavede do světa, kde se konaly první díl, jen o pět let později. Skladovací Secrets Revealed. Některé dobrodruh s názvem Handsome Jack přivlastnil všechny zásluhy za Warehouse tým lovců, v důsledku všeobecného obdivu, byl schopen chopit se moci v Hyperion Corporation a současně prohlásit se nový diktátor Pandory. Významné změny začaly nově pravítko, spoléhat se na mocné síly společnosti. V první řadě, se rozhodl zbavit se bezpráví, kořen, který byl první kolonisté z Pandory, a jiný způsob, jak se jich zbavit, ale zničit každý poslední z nich, nemohl přijít. Borderlands 2 mac - ukázat, jak moc může být nemilosrdně industriální společnost, vedená šílencem, malá skupina odpůrců. Tato situace a odvážný, ale nemilosrdný diktátor další plány nejsou spokojeni s hrdiny z Pandora týmu azyl repozitářů, jejichž skutková podstata byla tak nestydatě přivlastnili čerstvě upečený reformátor. Ale diktátor spí čtyři a zahořklý hrdina dostane do planetárního troska na zakázku. S tímto a začít svou cestu po světě Borderlands 2 MAC OS. Můžete shodou okolností, se stal jedním z velmi příležitostné osobní vlak, který vykolejil na objednávky Beau Jack. První věc, kterou uvidíte, přichází k sobě, je to zábava robot, který kope hrob, sto, zda protagonista již odešla na onom světě. Po stručné vysvětlení se dostanete do Anděla Strážce, který vám řekne o svém poslání a co přesně jsou určeny k zastavení Handsome Jack a nedávají ji trávit genocidu. Mimochodem, všechny čtyři hlavní postavy z první velké části také přežil, ale zúčastnit se vaší mise, nebudou, a někdy se setkáte v průběhu hry, jako vedlejších postav.

Herní

Gameplay hra Borderlands 2 je zcela převzat z prvního dílu. Před námi je stejný first-person střílečka s rozšířeným vzorem. Před zápasem si můžete zvolit jednu ze čtyř unikátních postav (pokud jste nainstalovali add-on bude přidávat další dva znaky), které mají své vlastní silné a slabé stránky, speciální dovednosti, zvýšené sazby používat určitý typ zbraně. Rozlišení podle typu zbraně nebrání všechny typy oblečení vám. Výběr svůj arzenál, můžete jít hledat zaměstnání, které lze získat od některé z postav nebo speciálních desek. Provedení každého úkolu přinese určité bonusy v podobě peněz, zkušeností, předmětů nebo Eris, vzácný krystal potřebné ke zlepšení zbraní nebo dovednosti. Kromě unikátních herních mechanismů a Borderlands 2 udržel vizuální prvek grafický karikatura styl.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky