Krvavý pirát

Alternativní názvy: Krvavý pirát

krvavé pirátské hry: Anime Pirates Attack!

Sbírá všechny na palubě hru pirátské lodi Krvavý pirát, propuštěn jako alternativní příběh "Jeden kus". Jedná se o produkt typu MMORPG založený na prohlížeči v žánru anime, a jelikož japonské televizní pořady a komiksy jsou již dlouho milovány evropskou společností, není překvapením, že se kolem krvepirátu dostalo mnoho fanoušků.

Jaká hračka je Russified, můžete hrát krvavé piráty bez problémů, tím více musíte komunikovat hodně s postavami, vedoucími dialogy a přijímajícími úkoly. Vývojáři se rozhodli, že nebudou zatěžovat hratelnost zvláštními efekty a takové uklidnění bylo dobré. Ale jasné barvy a rozpoznatelný styl vzhledu charakterů na místě, jako charakteristický znak japonské "kuchyně" komiksů, televizních pořadů a herních produktů.

Na hru jako celek lze říci, že vypadá slušně, jasně a atraktivně. Události se rozvíjejí dynamicky, questy a bitevníky hojně přetrvávají.

Třídy

Six pro výběr

Bloody Pirate registrace je snadná, protože pravděpodobně máte e-mailovou adresu. To je to, co musíte zadat v horním sloupci, a pod ním - 6 znaků hesla a zadejte jej znovu, abyste se ujistili, že jste správně napsali. Zaškrtněte, že souhlasíme s pravidly a klikněte na registrační tlačítko. Ale pokud máte účet ve VKontakte, Twitter, Facebook, Google+, můžete se s nimi přihlásit.

Nyní budeme studovat představitele tříd, které vás zastupují ve hře.

  • Navigator. Potřebujete vytvořit kurz? Vždy mu pomůže.
  • Summoner, který úplně projde věštci nebo mágovi.
  • Válečníci. Pokud potřebujete použít hrubou sílu a svaly, je to pro něj.
  • Mechnik ozbrojený mečem, který je tak jasný, a řeší všechny otázky s připravenou čepelí.
  • Střelec
  • A se specializuje na zničení nepřítele z dálky a šíření šípů na něj.
  • Byl to troubadour, je to hudebník. Hudba je pro něj vše a on ho používá k tomu, aby nastavil náladu, nebo aby se ztratil nepřítele.

Mezi postavy jsou obrazy žen a mužů, které mají svou profesi. Soubor charakteristik má tedy také individuální charakter a měli by být pečlivě studováni, aby pohodlně dosáhli dalšího pokroku v herním prostoru.

Používáme svaly, dovednosti a zkušenosti

Každá postava je nejprve jednoduchá a horší než silnější soupeř. Chcete-li zvýšit jeho vlastnosti, musíte neustále cvičit při přechodu questů a účastnit se bitvy proti monstrám nebo hráčům. Taková práce přinese hrdinu různou užitečnost ve formě dodatečného vybavení, asistentů a výběru plachetnic.

V prvních minutách se ocitnete na palubě lodi ve společnosti jiných pirátů a získáte svou první misi. Spusťte to je nesmírně důležité, jinak nebudete pokračovat ve spiknutí. Pro každou úspěšnou misi získáte odměnu a vydělávejte bonusy na získání dalších schopností a dalších věcí. Bojové a questy se střídají, což umožňuje oddálit se od monotónnosti akcí a navštívit různá území.

Bitvy v krvavém pirátovi se objevují na principu krok za krokem, při rozkazu k bitvě se stáváte vnějším pozorovatelem a berte na vědomí práci vykonanou na schopnostech postav.

Výběr je PvE nebo PvP režimy bitvy. Pokud nechcete soutěžit se silami hráčů, jděte na obranu dungeonů, vývoj prostoru a další dobrodružství. Ale pokud jste přijali výzvu jiného hráče, jděte do arény, kde můžete dokázat svou vlastní taktiku ve své slávě.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky