Bloodmoon

Alternativní názvy: Bloodmoon

Bloodmoon on-line - fantastický browser-based multiplayer role-playing game. Projekt Playa Games GmbH v populárním stylu upírů potěší uživatele především realismus. Díky vysoce kvalitní 2D grafiky zip události dříve, než budete doslova bere dech, protože se zdá, že všechno, co se opravdu děje. Bloodmoon začíná hrát, budou se ponořit do víru nezapomenutelné dobrodružství. Můžete očekávat krvavou bitvu odehrávající se po celém světě. Mnoho skuteční hráči jsou vaši potenciální protivníci, takže nikdy nedojde problém s kým bojovat. Kromě toho, budete ve srovnání s nenáviděným nepřátelských sil, jít obrovské množství nebezpečných zkoušek. Velký výběr z nejrůznějších questů vás nenechá sedět za minutu. Provádění různých úloh, takže se rozvíjet a sílí. Spuštění nezkušený bojovník Vaším cestu v této zmatené světě, brzy bude moci pyšnit a slávu, a potenciální příležitosti. Tisíce hráčů z celého světa se připojil k projektu. Neztraťte stejný čas a zajímá vás! Trávit svůj volný čas bohatý!

Je třeba poznamenat, že požadavky na systém se nemůže stát překážkou pro realizaci ambiciózních plánů. Můžete si projít hru i minimální konfiguraci počítače. Samozřejmě, za předpokladu, že počítač je připojen k Internetu, ale také moderní prohlížeč. Navíc, nic instalovat a nemusí být staženy. Dveře do pochmurného světa otevřené Bloodmoon jednoduché registraci. Chcete-li vytvořit účet, stačí vyplnit několik polí odpovídající formu. Zadejte své uživatelské jméno, e-mailovou adresu, heslo. Mimochodem, měli byste být zcela souhlasí s pravidly a obecnými ustanoveními návrhu už jednou rozhodl hrát Bloodmoon.

Takže, co je požadováno od nováčka Bloodmoon hry na prvním místě? Samozřejmě, vyberte příslušnou třídu. Blood Moon hra navrhuje použít tyto třídy jako upíry, vlkodlaky a lovce. Každá frakce má své vlastní charakteristiky a, samozřejmě, různé touhy. Mají také silné a slabé stránky. Ale ten, kdo se stanete, bude stejně tak vzrušující! Po provedení výběru, můžete začít vytvářet neplechu a rozvíjet svou postavu. Pamatujte si, že zvýšení vede k rozšíření rozsahu možností.

Jeho první práce MMORPG se dostanete do hradu. Poté, hrdina se vrací na místo nabité cestě. Ale nečekejte, že dostat se do cíle bez nehody uspět. Setkání s velkou a hroznou krysa, která se objeví u brány může být nepříjemné překvapení pro ty, kteří nemají rádi překvapení. Ale statečný srdce a schopnost správně reagovat v neobvyklých situacích pomoci porazit zlého tvora. Vítězství závisí na vlastnostech, aby vaše bezprostředním cílem je zlepšit jejich průběhu hry. Bitvy dojít automaticky. Můžete sledovat, jak na sebe navzájem neútočí splnit konkurenty a fandit svým hrdinou! V této situaci, hlavní víra v štěstí!

Během hry budete používat různé věci. Můžete si je koupit ve specializovaných obchodech. A vybavení, které budete potřebovat, a všechny druhy lektvarů a krvavé kameny. Chcete-li mít vše, co potřebujete, a zvýšit alter ego hlavního hrdiny, musíte provést tolik misí. Každý úspěch - to odmění v podobě peněz a zkušeností. Jdi do toho! Chcete se cítit sebejistě?

VBloodmoon on-line mít možnost připojit se k cechu. Můžete si vybrat pro sebe jeden z existujících cechů nebo zařídit novou. Být členem cechu, budete neustále komunikovat s přáteli prostřednictvím speciální internetové stránky. Tam se podělit o své zkušenosti, získat cenné rady, jak vyjádřit svůj názor.

Projekt je stále více a více populární, a to nejen proto, že ze všech oblíbené téma upírů, ale i mnoho dalších funkcí. Navíc, vývojáři slibují zlepšení své tvorby, potěší uživatelům nové funkce. Kluci z Německa ví, jak potěšit cestující na internetu, přesvědčte se sami! Užijte si hru!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky