Černá kulka

Alternativní názvy: Černá kulička, Černá kulička

Black Bullet hra od vojáka po maršála.

The Black Bullet hra osloví všechny milovníky zbraní, taktické bitvy a přežití pod krupobití kulky. Střelec pro více hráčů běží přímo v prohlížeči a nevyžaduje stahování klientského programu, přesto má velmi krásnou, jasně vysledovanou grafiku a vynikající speciální efekty.

Game události, které hráči vidí od první osoby, dávají realitě tomu, co se děje na monitoru počítače, a skvělé hlasové jednání všech akcí a záběrů opravdu přináší do virtuálního světa. Jako takový, děj v této hře není, tady je všechno jen volba strany konfliktu a můžete okamžitě začít bojovat s křtem. V Black Bullet je pět herních režimů, hra se zahájí trochu tréninkem, kde se nezkušení uživatelé seznámí s řízením znaků a základními funkcemi menu, další akce jsou daná hráči, může:

  • Připojte se k alianci a vybudujte týmové bitvy v bitvách mezi různými frakcemi;
  • Pro účast na útoku se snaží uvolnit strategické předměty od nepřátelských sil,
  • Nezávisle vstoupit na bojiště ve volném režimu a získat bojové zkušenosti tím, že ničí nepřítele,
  • Konkurenční režim zahrnuje něco jako krvavý sport, který je k dispozici na jakékoliv úrovni.
  • Každý den se otevře režim žebříku, kde mohou hráči vstoupit do hodnocení.
Hra

Play Black Bullet je skutečný test pro uchazeče o vzrušení, jejich hrdina začne svou cestu jako jednoduchý voják s nejnižším výkonem a vybavením a dokáže dokončit plné vyzbrojení hodností maršála na úrovni sto úrovně čerpání charakteru.

Vlastnosti hry Black Bullet.

Hra je velmi populární, přestože byla publikována ne tak dávno. Více než 100 tisíc uživatelů již vybralo cestu odvážného válečníka, což dělá hratelnost mnohem zajímavější, protože se můžete spojit a bojovat se skutečnými lidmi, a ne s boty napsanými autory. Připojení ke službě Black Bullet je nezbytným postupem, ale to trvá déle než minutu. Tento proces je nezbytný, aby byly pro každého hráče uloženy všechny výkony a výkony.

Vedle různých režimů je ve hře také velké množství bojových míst, více než třicet z nich. Každá karta vyžaduje hráče nebo tým různé taktiky, někde lépe zaútočit na nepřítele a přivést ho do smrtící pasti. Na jiné mapě je nejpravděpodobnější strategie skrýt z očí ostřelovací puškou a nejprve zničit většinu nepřátel z tajného úkrytu, aby se pak dostal do otevřené bitvy, změnil tichou zbraň na rychlou palbu stroj. Umístění je velmi odlišná od sebe, tam je otevřená oblast, opuštěné sklady a uzavřené konstanty s úzkými uličkami, kde se skupina nehodí.

Můžete vydělat herní peníze a zkušenosti několika způsoby, v Black Bullet můžete hrát na vlastní pěst nebo ve skupině přátel jednoduše výběrem karty, režimu a bitvy, nebo můžete dokončit úkoly od vývojářů, omezené, jejich hráči získají cenné ceny, herní nástroje, prémiové vybavení a silné zbraně.

Mimochodem, v iPlayer Black Bullet je výběr zbraní velmi různorodý, pistole různých značek, ostřelovací a útočné pušky, útočné pušky s různou letální silou a počet kazet v držáku, granáty. Pro všechny střelné zbraně jsou zapotřebí kazety, nože nevyžadují kulky a nevytvářejí hluk, a proto by neměly být opomíjeny v jejich arzenálu.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky