Bioshock Infinite

Alternativní názvy: Bioshock Infinite, bioshok

Hra Bioshock Nekonečno je velmi zajímavá počítačová hra. Akce v této hře jsou první osoba. Je navržen s prvky sci-fi a steampunk.

Stáhnout Bioshock nekonečno, co můžete z oficiálních stránek hry, pre-podání správci v místě aplikace. Stáhněte si Bioshock Infinite mohou pouze dospělé lidi, kteří žijí v některých oblastech naší planety.

Můžete vidět od hry Bioshock Infinite videa on-line hry. Na videa se můžete seznámit se všemi rysy hry: postavy, herní a dalších zajímavých faktů o hře.

Hra Bioshock Infinite můžete přehrát následující znaky:

1. Booker DeWitt je protagonista hry. Vypadá 38 roků NIL, běloch. Sama o sobě není společenský charakter. Je zastoupen na jedné straně tetování - symbol "AD». Iniciály jeho milované dcery. On musí zaplatit všechny dluhy z hazardu. Chcete-li to provést, je třeba zaslat do Kolumbie, aby našel tajemnou dívku, jejíž jméno bylo Elizabeth.

2. Elizabeth - to je dívka z dvaceti. Ona má nadpřirozené schopnosti. Byla unesena a uvězněna ve věži "Beránka" v Kolumbii. Elizabeth chrání speciální okřídlený stroj slavíka. Je to velmi rychle vnímá všechno kolem, protože po dlouhou dobu ve svém životě strávil zavřený. Elizabeth je velmi dobře čitelný žena. Její sen - to se chystá do Paříže. Na konci se dozví, že ona je dcerou Booker.

3. Zachary Hale Comstock je antagonista hry. Je zakladatelem a self-prohlásil vůdce krásné Kolumbie. Jeho přezdívka - prorok. Nakonec, to zabije protagonista.

4. Nightingale - to je 30 - noha mobilní klimatizace mechanická ptačí stroj. Chrání Elizabeth. Nightingale přijde jen tehdy, když uslyší zvláštní melodie flétny. V důsledku toho, Slavík zemře, přesný čas a místo, není znám.

. 5. Daisy Fitzroy je snědý americká hra. Ona je vůdce povstalecké organizace "hlasu lidu." V průběhu hry, vyžaduje protagonistu, aby jim poskytly zbraně, a na oplátku dostal vzducholoď. Její zabití Elizabeth.

6. Cornelius Slate je spiknutí charakter. Dříve sloužil s hlavní postavou. Teď je chtěl pro výkon způsobila povstání. V pojetí hlavního hrdiny ve hře mu bude vyžadovat jednu věc. Nakonec musel rozhodnout: nechat Cornelius živé nebo zabit.

7. Jeremiah Fink je jedním z nejvíce bohatých a mocných lidí v Kolumbii. Byl zakladatelem "Finca manufaktury." Daisy Fitzroy ho zastřelil během povstání.

8. Robert a Rosalind Lutece - jsou dva velmi tajemná postava. Oni organizovali návštěvu do města DeWitt.

Hra Bioshock Infinite má obrovské množství různých hádanek a zajímavých faktů:

- Můžete najít další položky;

- Protagonista je 122 krát tolik jako Elizabeth,

- Skrytá sadu kazet.

Ve hře Bioshock Infinite PC, se dozvíte, jak být vynalézavý.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky