Velká hra

Alternativní názvy: Big Gym, Velká hra, Velká hra

Intellektualnaya strategie BigGame.

Igra BigGame online strategie, ve které se hráč dostane do obrovského světa plného záhad a neuvěřitelných dobrodružství.

Razrabotchiki tvrdí, že iPlayer BigGame moderní interpretaci klasického žánru strategie s velkým intelektuálním potenciálem. Výhra je zásadní logikou myšlení, dobře rozvinutou strategií a taktickou výhodou nad nepřítelem, ale prvek náhody je nedílnou součástí života, nejmenší zpoždění v rozhodnutí by mohlo přinést porážku.

Dlya nastavit nohu na cestu dobrodružství BigGame registrace je nutná. Přejít to není těžké, je třeba vyplnit dvě řady e-mailové adresy a hesla. Dokonce rychleji kliknete na ikonu jedné ze sociálních sítí a zadáte pod svým vlastním jménem.

Igrovoy proces BigGame.

Nachinaya hraje hru Big Game uživatel poskytnout malou plochu s konstrukcí jemnější body hry a školení a funkce menu. Úspěšné plnění úkolů poroste. Právě zde se zlepšují dovednosti s mečem a lukem,

  • Taverna je vždy možné setkat se slavnými hrdiny, dát si s sebou na pár zápalných pohárů nápoj a vyhrajete na jejich stranu
  • Ministerstvo vydává licence k obchodování a ukládání všech potřebných dokladů;
  • Publichny dům ve struktuře hráčů zabije dva ptáky s jedním kamenem, odvážní vojáci po dlouhých pochodech by se měli uvolnit a jejich plat se vrátí do pokladny.
  • Privlech na jejich straně jedné z postav je polovina vítězství.

    V Hra BigGame sama je nebezpečný obchod. Sousedé na tomto světě nejsou vždy přátelští, někteří přijdou k záchraně v těžkých časech, zatímco jiní nemají zábranu k zisku na úkor ostatních a jednoduše zničí sousední království. V rámci společnosti se aktivně obchoduje a obchoduje, můžete změnit vojenskou a magickou technologii a rychleji získávat potřebné licence pro spojence, můžete požádat o vojenskou podporu a v případě potřeby se dostanou do obrany.

     

    Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky