Barbary

Alternativní názvy: Barbary

Strategies - jeden z nejoblíbenějších herních žánrů. Příležitost realizovat v projektu vlastní nápady pro vývoj malého virtuálního světa láká mnohé. Barbary je hra plná dobrodružství. Jasné a dynamické, prostě vás nemůže nechat lhostejné. Tyto země už dlouho potřebují vůdce a nakonec jste na obzoru!

Když začíná vaše známost s touto hrou?

Jedná se o skvělý projekt prohlížeče, který začne zkoumat, s nímž nebudete muset stahovat a instalovat klientské programy s více gigabajty. Jediná podmínka, kterou musíte splnit, než začnete hrát v registraci Barbara. Přizpůsoben ruským uživatelům, rozhraní zjednoduší proces vytváření účtu na minimum. Přímo na hlavní stránce - registrační formulář.

 1. V prvním řádku zadejte platný e-mail.
 2. V druhém volném poli zaznamenejte jedinečné heslo pro přístup k osobnímu účtu.
 3. Poslední řádek je pro přihlášení.

Pokud nechcete dělat vše výše uvedené, můžete se jednoduše přihlásit do hry pomocí svých detailů účtu ve Facebooku. A ti, kteří se někdy museli zabývat portálem Plinga. com a můžete dokonce vstoupit do hry pomocí dříve registrovaných dat.

Zahájení herního procesu

Přestože hra Barbary je poměrně jednoduchá a přímočará, začíná se srozumitelným a důkladným procesem učení. Takže jste vznešený barbar, velký válečník, který rozvíjí své země, chrání je a bojuje proti všemu zlu v oblasti. Budete to muset udělat s velkou odpovědností, protože pohoda obyvatel malé vesnice nyní závisí na vás. Některé budovy na vašich pozemcích již existují. Srdcem vesnice je hrad, takže ho zacházejte se zvláštním úzkostí. Nezapomeňte pravidelně vylepšovat všechny budovy. Budou proto efektivnější a budou schopni přinést mnohem více výhod a zisků.

A nemysli si, že bys mohl hrát barbary bez armády. Sbírejte mocné válečníky a pravidelně je trénujte. Čím více budete jednat s vaší armádou, tím silnější a konkurenceschopnější bude, a tím horší budete vypadat v očích nepřítele a tím více budete schopni vyhrát. Dalším důležitým úkolem je péče a rozvoj území. Bouldery a plevele se objeví pravidelně ve volné ploše. Odstraňte je a získávejte bonusy. A rozšířit své území vlivu, prozkoumat nové země a zabírat je, kdykoli je to možné.

Abyste se v Varvarě nenechali hrát, systém vám neustále vydává úkoly. Seznamte se s nimi v panelu vlevo. Pro každou misi budou moci získat další materiální odměny a vzácné zkušenosti pro další rozvoj. Vše, co potřebujete pro vývoj, můžete koupit v obchodě. Produkty zde jsou rozděleny do několika kategorií:

 • zdrojů;
 • obrana,
 • útok,
 • decor;
 • štít;
 • poklad

Hlavní vlastnosti a zdroje hry Varvara

Čím déle hrajete, tím více můžete dosáhnout ve vývoji. Hlavní herní indikátory, které charakterizují hráče, jsou následující:

 1. Krystaly - měna, pro kterou můžete koupit vylepšené herní objekty.
 2. Výrobci jsou skvělí pomocníci. Jsou dobře ovládány v různých technologických procesech.
 3. Dřevo je zdrojem potřebným pro stavbu.
 4. Mince - hlavní měna hry.

.Try na Barbarians on-line získat co nejvíce zkušeností, jak je to možné. To pomůže zlepšit úroveň a otevřít přístup k novým produktům a objektům.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky