Anthem

Alternativní názvy: Anzem

Game Anthem dobrodružství po dobu 10 let.

Několik let trvalo studio BioWare, aby uvolnil zcela nový herní produkt s fantastickým příběhem. Hymna, ještě ve fázi vývoje, vyvolala herní svět, zejména po výstavě E3 v roce 2017.

Z prezentačního videa bylo jasné, že Anthem bude stále více ochotný hrát hru a očekávat neuvěřitelné dobrodružství. A budou se rozvíjet na platformách:

  • PC
  • Xbox One
  • PlayStation 4

Nejobvyklejší zprávou však je, že autoři plánu plánu doprovázejí své potomky v příštích 10 letech. To ještě není jasné, bude to jako doplňky nebo individuální hry jako pokračování.

Hymna k postapokalypse.

Download Anthem může být od roku 2018, takže vývojáři ještě mají čas zaplavit vesmír, který vyvinuli, s novými zázraky. Musíte se usadit v době, kdy byla planeta katastrofa. A stalo se to už dávno, soudit po pustinách divokých zemí. Lidé se usadili ve starých ruinách jednoho velkého města. Dnes je mohou udržovat pouze v životě přijatelném stavu tím, že je chrání před stěnou "velké země".

Je jasné, že jednoho dne se stala hrozná nehoda, která zničila civilizaci. Pouze hrstka lidí přežila a nežije, ale přežívá v tomto novém světě. Někdy se musí dostat ven za jejich osídlení. Za tímto účelem byly vyvinuty speciální ochranné obleky vybavené trvanlivým pancířem. Plně ochraňují lidi před vnějším prostředím, ale to, co se více obávají atmosféře nebo že v něm žije, ještě není jasné.

V této roli není nedostatek nebezpečných situací. Každý den bude muset přežít, bojovat a vyjít z těžkých situací. Stát se žoldnéřem, společně se třemi partnery půjdete do Antény a zahrajete se na divokou přírodu. Je plná všeho zla, které je kdykoliv připraveno k útoku. Když opustíte hranice města, buďte opatrní, protože od té doby váš život visí nití. Spolu s monstrami, kteří obývali divokou džungli, existuje mnoho dalších oponentů obyvatel nepřátelské osady. Oni také honí na vzácné artefakty, které mohou usnadnit život v obtížných podmínkách.

To je důvod, proč je lepší jít na nebezpečnou cestu jako tým, abyste si kdykoli mohli pomáhat. Vypracujte plán, postupujte podle něj a dolované položky přinese společný prospěch všem účastníkům operace.

O vybavení.

O kosmech a zbraních by se mělo říci samostatně. Obleky, ve kterých jsou hrdinové oblečeni, jsou exotiky "Javelin" a jsou vybaveny všemi funkcemi pro přežití v nehostinném prostředí. Jsou různé a každý je vybaven vlastní zbraní. Nicméně, každá možnost se může změnit, jakmile je čerpána, a to se děje známým způsobem.

  • Vyhlédnout terén
  • Select items
  • Použijte je pro upgrade vašeho osobního vybavení (skafandr, zbraň)
  • Prodej a koupit chybějící položky

Nejlepší pancéřované oblečení, budete mít možnost nejen urychlit při běhu, ale i létat s jetpackem a dokonce i ponořit se pod vodu. Rozšíření umístění poskytuje úkoly, které je třeba držet v různých prvcích.

Všechno, co musíte udělat v Anthem, vás ovlivní a životní prostředí. Hráči se setkají s neobvyklými jevy, bleskovými výboji, otevírají portály v jiných rozměrech a na nových planetách. Co se děje kolem, fascinuje a trochu děsivě. Otevřený svět zaujme a dynamika toho, co se děje, zůstává v průběhu hry v dobré kondici.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky