Postižené oblasti

Alternativní názvy: Postižené oblasti

Postižené oblasti on-line - fantastický multiplayer hra s volným klienta, který transportuje uživatele do budoucnosti. Kromě toho se ocitnete nejen v roce 2025, který se stal rozhodující pro lidstvo v důsledku akutní nedostatek energie, ale také se může stát výzkumník paralelní pozemský svět. Budete velet sílu žoldáky a snaží se dobýt právě tento svět. Volal svět zóna má jednu velkou hodnotu - modré krystaly. Vlastnit mimořádné vlastnosti krystalů jsou důležité pro řešení problémů s energií, že mnoho statečných duší odvážil k pokusu dostat se do zóny, pomocí portálu Nikoly Tesly. Ale v případě, že celá věc bylo najít způsob, jak se dostat do paralelního světa, tak i třeba eliminovat soupeře, objevit se na silnici a hladový, jako jste vy, aby se jako první v tomto případě. Plus mutant monstra a pak dosáhnout požadovaného zasahovat. Musíte opakovaně zapojit do bojů a dělat svou vlastní cestou. Ze hry postižené oblasti, dostanete se do světa, kde krutost - to je normální a není tam žádný prostor pro kompromis. Shromážděte všechny své odvahu a dobýt paralelní svět!

Všimněte si, že pro hraní potřebuje nějaké parametry, které musí splňovat počítači. Minimální systémové požadavky pro hru: Procesor Intel ® Core ™ i3 třetí generace (1.. 33Ggts) nebo ekvivalentní AMD, grafika Intel HD Grafika nebo 4000 NVidia GeForce GT nebo 440 AMD Radeon HD 4000 a 3 GB paměti RAM. Lze nainstalovat klienta jakmile minete zaškrtnutí ovlivněné zóně. Musíte podat žádost o účast ve hře, informování e-mailovou adresu. Které mají svůj vlastní účet, přejděte na příznivé době jako vytváření charakteru. Můžete si vybrat způsob velitele, a budete hrát postižené oblasti. Pohlaví, tělo, zbarvenã, věk a rysy obličeje - všechny vlastní specifikace. Je zde možnost i automatická volba, ale s největší pravděpodobností, budete rádi, že vytvořit vlastní hrdiny. Kromě výše uvedených parametrů, můžete zadat název a zvolte biografii. Mimochodem, neměla by okamžitě říct, že máte možnost vstoupit do jedné ze čtyř existujících společností. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

Commandos (zaměření - Sniper Minesweeper a Scout) - vynikající skauti, různé rychlé reakce a mobility. Boj za nimi na dálku není problém - oni jsou nesrovnatelné v těchto bitvách. Hlavní zbraň komando útočné a odstřelovací pušky, granáty a miny. Kromě toho, že šikovně využít bojové drony a vědět, jak trénovat psy pro průzkum.

Fire podpora (zaměření - montáž granátomety, raketové systémy, kulomet) jako v předchozích korporací se daří v boji na dálku. Jejich výhody - energie a schopnost dělat největší škody. Doučování jsou dobří spojenci, protože nelze držet jako silné samy o sobě jako kamarádi. Použití požární podpůrných zbraně - montáž granátomety, samopaly a raketové systémy.

Těžká pěchota (zaměření - Těžké kulomety, plamenomety a granátomety válec) je účinná při útoku na nepřátelské pozice. Jsou trochu pomalý, ale silný brnění a těžké zbraně kompenzovat drobné nedostatky. Jako snaze zlomit a na obranu klíčových oblastech těžké pěchoty - skvělé. Jejich zbraně - brokovnice, těžké kulomety, plamenomety a granátomety buben.

Assault Infantry (zaměření - Útočné pušky, útočné pušky, ruční granát) - univerzální bojovníci. Jsou velkou podporu pro zbytek útočící síly, jako aktivní a v obraně, a během útoků. Výzbroj je v souladu s specializací.

Můžete připojit některou z tříd nebo si vytvořit vlastní síly. Ovlivněno Game Zone a umožňuje tak sen ještě větší vášní bojovat za klíčové oblasti na strategické mapě světa. Pokud jde o zbraně, které budou použity, je třeba zdůraznit, že to vše je předmětem revize. To znamená, že pomocí různých modulů, aby vaše oblečení ještě efektivněji.

Být součástí obrovské armády nesmíte zapomenout starat nejen v obecném zájmu, ale především na jeho vývoji. Budete čerpadlo svou postavu, zvyšuje parametry, jako je pevnost, zdraví, přesnost, rozsah, vytrvalost, inteligenci a další. Mimochodem, všechny potřebné informace o charakteru se zobrazí v osobním spisu. Kromě výkonu opatření zde bylo bojové statistiky, obdržel ocenění, plnou biografii.

V postižené oblasti on-line najdete mnoho zajímavých věcí, z nichž každý prošel bitva bude dlouho vzpomínat. Pospěšte si se připojit k herní komunitu a ochutnat život v postapokalipsticheskom světě!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky