Ace of Spades

Alternativní názvy: Ace of Spades

Ace of Spades - krychlový, multiplayer, týmová hra v první osobě. Ace of Spades hry docela konkrétní, všechny detaily, prvky a dokonce i hrdinové mají formu detaily designer.

Stejně jako všechny počítačové hry, Ace of Spades on-line má nároky na parametrech vašeho počítače. Proto je vhodné s cílem ověřit shodu těchto systémových požadavků, které nejsou složité:

 • Frekvence procesoru - 800 MHz;
 • RAM - 256MB
 • Na pevném disku - 10 MB;
 • Karta - 64 MB
 • Připojení k internetu;
 • Klávesnice,
 • Mouse.

Ujistěte se, že je vše v pořádku, můžete přistoupit k zápisu do hry. Ale všechno není tak snadné, protože si můžete stáhnout Ace of Spades zdarma torrenty. Ace of Spades, nebo se zaregistrujte si svůj charakter, který bude:

  1. Navštivte oficiální stránky hry Ace of Spades,
  2. Chcete-li vybrat stáhnout hru,
  3. Vyberte - registrace;
  4. Zadejte název vašeho charakteru;
  5. Uveďte buď platnou e-mailovou adresu. Doporučuje se zkontrolovat správnost těchto údajů vám,
  6. Vyberte - zaregistrujte.

Na začátku hry Všechno to začíná s výběrem zápasu. Zde jsou prezentovány herní režimy: režim poruchy, několik kopců, diamantový důl, režim zombie a týmové bitvy. Každý režim má své původní vlastnosti průchodu. Pak Vyberte si svůj tým, zelené plsti plsti modrá. Ale teď si můžete vybrat svou postavu. Jste dána příležitost hrát jednu z navrhovaných čtyř tříd:

 • Foreman,
 • Sniper,
 • Rocketeer;
 • Miner.

Foreman - zblízka jeho lopata. Primární zbraň: kulomet a pistole, tam jsou granáty, nádrže a zásobníkové stěny na jeho likvidaci. Má superweapon - rapid-fire kulomet a bazuku.

Sniper - zblízka - krumpáč. Zbraň: puška, pistole. Také doly, bunkr a malé stěny. Velmi rychlý, hbitý a lépe na dálku.

Rocketeer - zblízka - lopata. Výbava: manuální převodovka, raketa batoh. Také, raketomet, granáty. Létání s raketovým batohem.

Miner - pick nebo lopatu do rvačky. Vybavení: pistole a dynamit. Také zabarikádovat a schody. Silná zblízka a hned fouká hodně zařízení.

Zahrajte si online hru Ace of Spades s takovými charaktery nebudou nudit. Ve vzhledu rozhodně se příliš neliší. Hlavním cílem této hry - přežít, postavit cokoliv, ale první věc, kterou sám obranné a bojové nepřátelé na život. Spuštění a okamžitě stát a střílet jednou, a dobře, že jste to všechno už. Ale to není všechno, protože v každém režimu k dispozici kromě svých úkolů hry. Obecně platí, že není čas na odpočinek. Což je dobře, protože to je skutečná hra.

A to je to, co to všechno a cítí potřebu naučit se hrát Ace of Spades, žádný jiný způsob. Hlavní věc, kterou nezapomeňte - vytvoření správného a rychlého ochrany - klíč k úspěchu v bitvě.

Ace of Spades hry na trhu teprve od roku 2011, a není jako obvyklý formulář, ale to už má své fanoušky. Můžete se stát jedním z nich. Dobrá hra!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky