Hry iPlaer: Vargame 1942 on-line

Hry iPlayer: Wargame 1942

iPlaer: Vargame 1942 (iPlayer: Wargame 1942 ):

Online Wargame 1942 - pomůže vám opustit své ochranné známky na historii. Zaregistrujte se v jedné z mnoha světů a jít vytvořit vojenskou základnu. Evropa potřebuje takové generálů jako vy. Vy, jako vůdce bude muset vyvíjet jako součást ekonomické a vojenské. Pokud jste schopni vést obrovskou armádu, pak pokračujte právě teď.
Nejdůležitější položky na vašem vojenské základny by jistě velitelství. Použití asistenta, který bude pomáhat při 1942 Wargame hře na začátku. Než vyrazíte na bitevním poli rozvinout jejich budovy zkoumat nové technologie. Kolem můžete pobývat jako budoucí spojence a nepřátele, se snaží uzavřít pakt o neútočení, nebo rozdrtit nepřítele najednou. Kromě otevření bitvy tam a špionáž, které pomohou k krást technologie, a znát počet a sílu nepřítele. Použijte herní obchod, kde si můžete koupit spoustu užitečných věcí. Zdroje a financí se snaží správně distribuovat, jinak vaši vojáci budou umírat hladem a mrazem na bitevním poli. Vybudujte obranu města, jako varování útoku nebudete, může se objevit v každém okamžiku.
iPlayer Wargame 1942 se budete přemýšlet o tom, jak druhá světová válka, a možná budete moci změnit běh událostí společně se svými přáteli, kteří se připojili svůj koalici. Používat znalosti, triky a další zákony vyhrát velké vítězství v první světové válce.

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky