Hry iPlaer: Romadoriya on-line

Hry iPlayer: Romadoria

iPlaer: Romadoriya (iPlayer: Romadoria ):

Pokud jste někdy závislí znalosti antického Říma, online hra Romadoria pro vás. Tato nová strategie ve svém žánru vás zavede do starověku, kde si můžete vytvořit svůj vlastní kolonii. Zúčastněte se ekonomické a vojenské rozvoj kolonie a mohou být později stát se vlastnická práva provincie. Vývoj vám pomůže k účasti v soutěži o světovou nadvládu.
Zpočátku hrají Romadoria pomoc a rozvíjet vaše kolonie bude zkušený poradce. Namočte do té zdlouhavý proces hospodářské a sociální politiky v regionu. Jakmile se znovu vybudovat své hlavní budovy a vytvořit život v kolonii, pak otevřete systémové zápasy. Je nutné mít věnovat čas k rozvoji vojenství. Vybudovat armádu, trénovat ho, aby hlavní postavu, kdo by šel na pěší túry a dobýt starověké artefakty a poklady, stejně jako pro zachycení nové země. Prozkoumejte různé bojovat výstavby, která bude užitečné v různých situacích - to může být jak obléhání města, obvyklé městské bitvy, nebo bitevní pole. Každý druh síly se mohou zúčastnit pouze v některých bitvách.
iPlayer Romadoria kombinuje více hráčů z celého světa, takže najít přátele není nijak složité. Ale nezapomeňte, že ne každý bude vaši přátelé, takže když se bude vyvíjet jejich vypořádání se snaží vstoupit do klanu, vytvořit unii, nebo jít přímo do aliance. Nezapomeňte o hře obchodě, kde mnoho výsad pro hráče.

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky