Hry iPlaer: Desert Operations on-line

Hry iPlayer: Desert Operations

iPlaer: Desert Operations (iPlayer: Desert Operations ):

Vojenská strategie prohlížeč založený on-Desert Operations je ideální pro ty, kteří chtějí, aby se světovou nadvládu. Spojovat se s více hráči, budete muset zničit své protivníky. Nicméně, na začátku hry budete naprosto sám, vy pomoci své průvodce, který vám představí v průběhu věcí, která se bude dělat. Poslouchejte pozorně na něj a jít na dobýt svět.
Jako většina válečných her - Hra začíná s výstavbou některých budov, tato stavba je zde generálního štábu. Od něj budete mít všechny jeho vojenských a politických záležitostech. Když potřebujete shromáždit dostatek prostředků na budování a udržování armádu. Potraviny pro vojáky je také velmi důležitá, bez ní nemohou vyhrát bitvu. Stavět kasárna, stojatých vodách, přistávací plochy a další věci, které mohou být užitečné v boji. Chcete-li zlepšit jeho vojáci potřebují vyvinout nové technologie nebo se můžete zapojit do špionáže, která bude rovněž přinese vám mírnou výhodu. Operace Pouštní hrají velmi zajímavé, to rozvíjí strategické schopnosti, můžete najít užitečné v budoucnu.
iPlayer Pouštní Operace je určen především pro sociální sítě. Máte-li dost přátel a vytvořit si vlastní alianci bez jakýchkoliv problémů. Pokud jde o pozvat přátele, budete vydělávat další bonusy. V tomto světě, nic se zastavil, on se vyvíjí společně s vámi, takže pozor na inovace a jejich použití v plné výši.

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky