Hry iPlayer: Heaven on-line

Hry iPlayer: Heaven

iPlayer: Heaven (iPlayer: Heaven ):

Krásné nebe online hra, to je koktejl z různých žánrů, kde jsou prvky logických zábava turn-based strategie a hry na hrdiny. Po zadání přes sociální sítě, nebo registraci dostanete Létající ostrov. Ale to je daleko od ráje, které si myslíte. Jednou to byl jen takový, ale teď se odehrává na ostrově strašných bitev mezi frakcemi, které sjednotil tři kult. Stanete strom, Guardian, který roste v centru ostrova a je posvátná. Nejprve musíte se rozhodnout ve prospěch kultu Celebration, Defender, Panna, nebo hrůza, smutek, Destroyer.
Chcete-li rozvíjet svůj ostrov, musíte hrát nebe a postavit jeskyni, školu mágů, obchod a aréně. Každý z nich se zlepší ke zlepšení vlastností a schopnosti staveb. Z nich, v každém můžete získat další dovednosti. Například ve škole mágů dostanete nová kouzla nebo schopnosti zdokonalovat stávající; v obchodě koupit položky zařízení zlepšených, a jeskyně slibuje propůjčit bezpočet poklady. Postupně, získáte život a vydělávat moc, diamanty a krystaly - hra měny.
Bitva v Heaven iPlayer se vyskytují v řadě poté, co hráči umístili znaky. Každý přidělena role: některé "zábava" v boji zblízka, další lékař z obětí, další kouzla. Chcete-li provést tah, vyberte prvek: lebky, ankh nebo barevný kámen, a pak říct, že přesunout klec, která je v rámci jednoho kroku (nahoru / dolů nebo vlevo / vpravo). Pokrok je vyroben, když číslo tři nebo více stejných kusů. Každý objekt má svou vlastní sílu a je schopen způsobit škodu na nepřítele. Poražený ztrácí své zdroje, a vítěz bere kořist, krystaly a zkušenosti.

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky