Hry iPlayer: Battlegrounds Eldhelma on-line

Hry iPlayer: Battlegrounds of Eldhelm

iPlayer: Battlegrounds Eldhelma (iPlayer: Battlegrounds of Eldhelm):

Online browser hra bitevní pole z Eldhelm byl zahájen v roce 2014 Ale teď to dále vyvíjet, získávání upgrady a vylepšení. To je fantazie produkt, kde se hráči nebudou bojovat s meči a karet, aby jejich pokroku a výpady na stole. Chcete-li získat seznámit se základními prvky a tříd, je nutné se zaregistrovat a začít hrát bitevních polí z Eldhelm. Prostudujte si mapu: bojovníky, střílečky, ork mágů elfů a lidí. Vzhledem k tomu, každý dotoval s určitými vlastnostmi, které účinně působí proti kartám jednoho soupeře, ale nižší než ostatní. Síla každý může být posílena, pokud jste je uložili v kombinaci s kartami: mýtický, epos, jedinečný, vzácný, elitní.
První kolo školení je užitečné projít, aby získali představu o hraní. Prohlídky ukazatele a informace v pop-up oknech, budete rozumět, jak hrát své karty v iPlayer Battlegrounds o Eldhelm. Moves není mnoho, a každá karta má odpovídající místo na poli. Když je kolo dokončen, bude shrnout k identifikaci vítěze bodům. Někdy jsou body spáleny, pokud soupeř shromáždí více než úspěšnou kombinací schopné razdushit váš tandem.
Konkrétněji, jakého pokroku bylo dosaženo, řekněte informační pole, kde jsou vaše úspěchy namalované na bodech: Hotovo obě strany, škody pro sebe, komba, lék, blokové údery.
Chcete-li Oznámení Battlefield Eldhelma vytvořil poměrně hodně, ale oni pořád přicházejí. Každý by měl být studovány tím, že čte jeho vlastností, a zkuste si vzpomenout. Během hry, jeho sbírka se stát nebezpečného nepřítele a bojovat s neméně hodnou hráče v reálném čase. To přinese nové zkušenosti a pomůže zdokonalovat své schopnosti.

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky