Hry iPlayer: na farmě! on-line

Hry iPlayer: Lets Farm!

iPlayer: na farmě! (iPlayer: Lets Farm!):

Online hra na farmě! Prohlížeč, a vyžadují registraci. Vyplněním pouze tři verše, dostanete vlastní země držení. Nyní můžete postupně proměnit v luxusní a ziskový farmě, setí pole, výsadba semena a sazenice. Pro každé kultury přiřazený k samostatné oblasti na sklizeň snadnější sbírat. A to byl bohatý, by měla být napojena sazenice a plevel plevele. První bude dělat vše ručně, ale tím, že prodává obilí a ovoce, se hromadí množství užitečných nákupů. Zpočátku to bude jednoduchá technika, ale bude brzy k dispozici pro složitější výkon.
Budete potřebovat zavlažování systém, kombajnů, traktorů, strojů pro výsadbu. Pokračování hrát na farmě, budete moci stavět budovy, ve kterých jsou suroviny přeměněny na produkty. To stojí víc, a příjmy rychle poroste. Všechny budovy a zdroje jsou vzájemně propojené, a pokud je to nutné, aby péct chleba, dal mlýn na výrobu mouky, pak pekárna. Také budete potřebovat vejce a mléko, takže plemeno krav, kuřata a ostatní zvířata. Dalším typem příjmu bude spolupráce s restauracemi a maloobchodních prodejen. Pravidelně kupovat vaše produkty, ale přináší nejen příjmy a ukládá odpovědnost. Nyní musíme také pozorně sledovat sklizeň v čase poslat další dávku kupujícího. Jestliže jste zapomněl okamžik, bude smlouva ukončena a ztratíte cenný zákazníka.
Ty budou mít příjemné povídání s hráči. Mohou zařídit nabídky a účastnit se soutěží, sdílení tajemství a tipy. To je také užitečné provádět úkoly iPlayer Pojďme farma a hrát každý den získat dárky a sbírat body. Jak plyne čas, vaše farma bude obrovský, a že je stále ziskový, musíme neustále usilovat.

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky